Punkty Steelersa kontra delfiny, fast food: klucze do obrony zwycięstwa Miami nad Pittsburghem w powrocie Tua Tagoviloa

Zwycięstwo Dolphins 16-10 nad Steelers w niedzielny wieczór było grą, z której Dolphins z pewnością byliby dumni w 1972 roku. Członkowie 72 Dolphins – którzy zostali uhonorowani w pierwszej połowie – byli znani ze swojego „no-name” obrona – w defensywnej bitwie, w której obecna obrona Dolphins została zatrzymana w dwóch kluczowych postojach późno, aby utrzymać czwarte zwycięstwo Miami w tym sezonie.

Ofensywnie naładowana pierwsza połowa ustąpiła drugiej połowie pełnej defensywnego paliwa. Miami i Pittsburgh wymieniali się kopnięciami przez większość inningu, dopóki Steelerowie nie skierowali dwóch spóźnionych podopiecznych, aby wygrać mecz. Pittsburgh został odepchnięty za każdym razem, a Noah Egbenogen wygrał z przechwyceniem strefy końcowej Kenny’ego Picketta na 25 sekund przed końcem. Javon Holland zakończył swoją poprzednią przewagę w Pittsburghu, gdy minął Pickett Pass Deontay Johnson, głęboko w Dolphin District.

Miami otrzymało wystarczająco dużo zniewag ze strony Tua Tagoviloa, który zagrał po raz pierwszy po opuszczeniu dwóch ostatnich meczów. Rozgrywający Dolphins rzucił na 261 jardów, w tym rzut z 8 jardów do Raheema Mosterta podczas jego pierwszego przejazdu w grze. Miami prowadziło 13:0 po pierwszej kwarcie, zanim atak Pittsburgha obudził się z parą punktów w drugiej kwarcie. Beckett skrócił deficyt Pittsburgha do trzech punktów po trafieniu kolegę debiutanta George’a Pickensa na 7 jardów z 1:50 przed przerwą. Delfinom udało się szybko strzelić gola z pola przed przerwą, wynik, który ostatecznie przyniesie ogromne korzyści podczas końcowych etapów niedzielnego meczu.

Oto bliższe spojrzenie na to, co wydarzyło się w South Beach.

Dlaczego delfiny wygrały?

Miami wymyśliło decydujące zagrania w obronie, zwłaszcza w dwóch ostatnich rundach Steelersów. Pomimo gry bez kilku kluczowych graczy, obrona Dolphins wymusiła trzy straty, utrzymując Pittsburgh ze skutecznością 4 z 14 na trzecim miejscu. Wśród najlepszych obrońców w Miami był linebacker Jaylan Phillips, który zdobył osiem wślizgów i 1,5 worka.

READ  Megan Rapinoe przechodzi na emeryturę pod koniec sezonu NWSL: co sprawiło, że supergwiazda USWNT jest wyjątkowym graczem

Atak delfinów przyczynił się do sprawy, wykorzystując wczesny sukces obrony. Wykorzystali także swoją ostatnią okazję strzelenia bramki w pierwszej połowie, kiedy Tagovailoa skompletował 32 jardów dla Trenta Sherfielda, 21 jardów przed Terrick Hill, by strzelić 47-jardowego gola Jasona Sandersa.

Obrona Miami uchroniła Mike’a McDaniela przed krytyką po tym, jak trener Dolphins zdecydował się zająć czwarte i trzecie miejsce w serii 14 jardów Steelersów z 8:43 przed końcem trzeciej kwarty. McDaniel zaprosił bieganie do Chase Edmonds to było wypchane przez Larry’ego Ogongobe.

Dlaczego Steelerowie przegrali?

W drugim meczu z rzędu Steelers zdobyli 10 punktów w pierwszej połowie, zanim nie zdobyli punktu w drugiej połowie z Beckettem w środku. Ponieważ nadal daje nadzieję, atak Becketta i Steelerów nadal znosi suche zaklęcia. Beckett nadal zgłasza zastrzeżenia na alarmującym poziomie; Ma teraz siedem w czterech meczach.

Z drugiej strony, obrona Steelersów nie odniosła większych strat, mimo że Tagoviloa wykonał cztery podania w i z rąk defensywy Pittsburgha. Dwa z tych podań usunęłyby z planszy rzuty z pola, gdyby Steelerom udało się zakończyć grę. Nieudana czwarta szansa, która nadeszła, gdy Levi Wallace przełamał trzecie podanie Tagovailoa na 2:41 z lewej strony, dała Steelersom piłkę z linii 30 jardów. Zamiast tego Pittsburgh zdobył piłkę na linii 13 jardów po kopnięciu Dolphins.

Transformacje zepsuły dobre rzeczy, które Beckett zrobił w jego trzecim starcie w NFL. Wybór w pierwszej rundzie wyniósł 32 z 44 z 257 jardami, wypełniając podania dla ośmiu różnych kolegów z drużyny. Osiem finiszował Patowi Freiermuthowi i sześć Pickensowi, który dołożył do swojej uparty rolka z punktami kulminacyjnymi przyłożeniem w drugiej kwarcie.

punkt zwrotny

Wygląda na to, że Steelers mają zamiar objąć prowadzenie po przejściu z serii 18 jardów do serii 15 jardów Dolphins pod koniec czwartej kwarty. Ale dwa ofensywne rzuty karne składały się na trzecią i 16 karną dla 30. drużyny Dolphins. Zamiast grać bezpiecznie i grać o potencjalną okazję do gola, Beckett rzucił kijami i został przechwycony przez Hollanda, który zdobył dwie pierwsze z Miami. Wielkie zatrzymanie w późnej fazie gry.

READ  The Jets zmienili targi pakującego po pojawieniu się Aarona Rodgersa McAfee

Podczas gdy Beckett mógł wykonać bezpieczniejszy rzut, kopnięcia Pittsburgha w następnych dwóch meczach postawiły go w trudnej sytuacji.

zagrać w grę

To było łatwe, ponieważ wybór Igbinoghene’a w ostatniej ofensywnej grze Steelerów zapewnił zwycięstwo Dolphins, jednocześnie podnosząc serię przegranych trzech meczów Miami. Wybór, o którym Beckett powiedział, że był nieporozumieniem między nim a Johnsonem, nastąpił po tym, jak Beckett miał szansę złapać swoją pierwszą nogę podczas zatrzymywania zegara.

godny zacytowania

„Było kilka spektakli, które na początku mogłem zobaczyć i starałem się być pierwszy. Po niektórych z tych spektakli wyszedłem na margines… te rzeczy, które się dzieją, to rzeczy, których nie powinienem robić. do deski kreślarskiej i ponownej oceny niektórych tych rzeczy. Ale dzisiejszego wieczoru było to ogromne zwycięstwo zespołu. – Tagovailoa powiedział NBC Sports po meczu, omawiając niektóre z jego decyzji, aby nie wpaść w bieg

„Delfiny złapały atak, my nie nadrobiliśmy zaległości i to prawdopodobnie różnica w grze… Nie daliśmy krótkiej luzie naszemu atakowi, wykonując obrót lub dwa, a oni to zrobili”. Trener Steelersów, Mike Tomlin, opowiada o zdolności delfinów do przyciągania wzroku, niezdolności jego obrony do robienia tego samego i wpływie, jaki ma to na wynik

Inne bryłki z niedzieli wieczorem

• Flores i Fitzpatrick wracają do Miami

Brian Flores i Minka Fitzpatrick wracają do Miami po raz pierwszy od czasu rozstania się delfinów. Flores powraca po nieoficjalnym odejściu po tym, jak poprowadził Delfiny do kolejnych zwycięskich sezonów. Fitzpatrick wrócił do Pittsburgha po zaledwie dwóch meczach w swoim drugim sezonie. Fitzpatrick wykonał kilka dużych trafień przeciwko swoim byłym kolegom z drużyny, prowadząc obronę Steelersa, która wymusiła sześć piłek i poślizgnęła się w drugiej połowie.

Delfiny świętowały swoją złotą rocznicę idealnego sezonu w Miami. Hall of Famers Larry Csonka, Larry Little, Bob Griese i Paul Warfield mają kapitanów Dolphs rzucanych monetami. Członkowie Drużyny 72 cieszyli się emocjami związanymi z luksusowym apartamentem, zanim zostali uhonorowani w przerwie.

READ  Colorado Avalanche wygrywa swój pierwszy Puchar Stanleya od 2001 roku po wygraniu meczu 6

Miami uczciło także Drużynę 72, zmieniając strefy końcowe podczas noszenia specjalnych koszulek z powrotem.

Co dalej

Steelers udadzą się do Filadelfii, aby zmierzyć się z niepokonanymi Orłami. Pittsburgh nie wygrał Filadelfii od 1965 roku. Przegrali ostatnie dziewięć meczów w „Brotherly Love City”, a ostatnia porażka miała miejsce w 2016 roku. To, co sprawia, że ​​Steelersi są jeszcze trudniejsze, to fakt, że Orły ich eliminują. Żegnaj tydzień.

Miami rozpoczyna swoją dwumeczową podróż przez pustynię od wizyty w Motor City, aby zmierzyć się z lwami. Detroit spadło do 1-5 po niedzielnej przegranej 24:6 z Cowboys. Do tej pory jasnym punktem dla Lwów była gra debiutanta Aidena Hutchinsona, który w niedzielnej porażce miał 1,5 luza.