Putin nakazuje nowemu dowódcy sił okupacyjnych na Ukrainie zajęcie Donbasu do marca

Andrij Jusow, przedstawiciel ukraińskiego wywiadu obronnego, ujawnił, że rosyjski dyktator Władimir Putin nakazał Walerijowi Gierasimowowi, nowo mianowanemu dowódcy sił okupacyjnych na Ukrainie, zajęcie Donbasu do marca.

Źródło: Jusow na antenie z Wolność kanał telewizyjny i 24 kanały

cytaty: „Możemy jednak mówić o froncie priorytetowym dla Rosjan – to Donbas. Inny przedział czasowy to [Putin – ed.] Ligerasimow już określa, powiedzmy, nowego przywódcę wojny z Ukrainą; A Gierasimow coraz bardziej obniżał te cele – celem tego wszystkiego jest zdobycie Donbasu i utworzenie tam pewnej bezpiecznej strefy już do marca.

To nie pierwszy termin. Spóźniał się za każdym razem. Minie rok od rozpoczęcia powszechnej inwazji, a rok od nich „zajęcie Kijowa w trzy dni”. I tym razem też im się nie uda”.

Detale: Jusow powiedział, że rosyjski dyktator nie porzucił planów zniszczenia Ukrainy jako niepodległego państwa i Ukraińców jako narodu.

Przedstawiciel wywiadu obronnego uważa, że ​​Putin przygotowuje Rosję do długiej wojny z Ukrainą.

Jusow stwierdził, że Rosja ma różne scenariusze i fronty kolejnego możliwego ataku. Jednak większość informacji w Internecie jest nieprawdziwa.

cytaty: „Wróg przygotowuje różne scenariusze. Rozpowszechnia dezinformację częściowo za pomocą różnych narzędzi na jednym lub drugim froncie, aby nas zdezorientować.

Może być bardzo „dziwny”, jak Siły Powietrzne w Odessie. Ponieważ na razie wygląda to na samobójczy front wroga. Ale widzieliśmy też ich inne samobójcze działania”.

Dziennikarze walczą na pierwszej linii. wsparcie ukrańska prawda lub stać się Nasz sponsor!

READ  Zdjęcia satelitarne pokazują nowy etap gotowości wojskowej Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.