Model obudowy Google Pixel Fold przedstawiający zawias i ramkę

Po wielu nieudanych startach wygląda na to, że Google Pixel Fold jest już w drodze, a teraz makieta obudowy urządzenia daje nam dodatkowy wgląd w to, co fizyczny sprzęt, zawias i ekran w środku wniosą do stołu.

youtube Dave do dr Dostał coś, co wydaje się być modelem obudowy Google Pixel Fold, który, jak twierdzi, jest „dokładny wymiarowo” do rzeczywistego urządzenia, nad którym pracuje Google. Chociaż ta makieta jest pozbawiona jakiegokolwiek rzeczywistego sprzętu smartfona, projekt i wygląd tak Wyrównaj z poprzednimi przeciekami.

Model pudełkowy pokazuje tutaj urządzenie, które jest niezwykle cienkie przy 5,7 mm, 0,6 mm cieńsze niż Galaxy Z Fold 4 po otwarciu. Przyglądamy się również bliżej zamkniętemu urządzeniu w dłoni, potwierdzając, że ekran będzie szerszy niż składane urządzenia Samsunga, jak pokazaliśmy na niektórych poprzednich modelach na podstawie wymiarów.

Powiązany: Google Pixel Fold będzie większym Oppo Find N2 – czy tak?

Lepsze spojrzenie na wnętrze urządzenia zdecydowanie sugeruje, że urządzenie Google będzie miało dość grube ramki, przynajmniej jak na współczesne standardy, na wyświetlaczu wewnętrznym. Dzięki temu telefon może mieć aparat, który nie jest zintegrowany z ekranem za pomocą techniki wycinania lub niedoświetlania. Krawędzie są mierzone na około 5-6 mm. Makietę tego, jak wygląda urządzenie z tymi rzekomymi ramkami, można zobaczyć poniżej.

Film przygląda się również zawiasowi, pozornie potwierdzając, że składane urządzenie Google nie będzie miało wycięcia jak dzisiejsze urządzenia Samsunga, zamiast tego zamknie przepływ. Oznacza to, że Google użyje zawiasu w stylu „kropli wody”, podobnego do Oppo Find N2, w którym ekran lekko zagłębia się w zawiasie, gdy telefon jest zamknięty. Plotki głoszą, że Samsung zamierza przejść na podobny projekt w Galaxy Z Fold 5 Aby pomóc zredukować widoczne zagniecenia ekranu.

READ  Według AI tak może wyglądać dom przyszłości

Dave2D mówi, że powiedziano mu, że Pixel Fold będzie miał zawias podobny do Oppo Find N.

Wideo dalej wskazuje, że głośniki są umieszczone w lewym górnym i prawym dolnym rogu boków, co powinno skutkować lepszym dźwiękiem stereo w obu kierunkach. Samsung umieszcza składane głośniki na górze i na dole po lewej stronie urządzenia (po rozłożeniu), podczas gdy Oppo umieszcza głośniki na dole obu połówek.

Więcej o Google Pixel Fold:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *