Jim Harbaugh: Moje serce jest na Uniwersytecie MichiganObrazy Getty’ego

Flirt Jima Harbaugha z NFL zakończył się w 2022 roku jego powrotem na University of Michigan i to samo stało się w 2023 roku.

Harbaugh przeprowadził wywiad z Broncos w zeszłym tygodniu, ale prezydent University of Michigan, Santa Ono, powiedział w tweecie w poniedziałek po południu, że właśnie rozmawiał z Harbaugh i że Harbaugh powiedział, że zostanie z Wolverines.

„Właśnie skończyłem rozmowę z trenerem Harbaugh i Jim podzielił się ze mną swoim wspaniałym doświadczeniem pozostanie Jako główny trener Michigan Wolverines” – powiedział Ono. „To wspaniała wiadomość, którą przekazałem naszemu dyrektorowi sportowemu, Wardzie Manuelowi”.

Wkrótce potem Harbou wydał własne oświadczenie.

„Uwielbiam relacje, jakie mam w Michigan – trenerzy, personel, rodziny, zarząd, prezydent Santa Uno, a zwłaszcza zawodnicy i ich rodziny” – powiedział Harbaugh. „Moje serce jest na Uniwersytecie Michigan. Słyszałem kiedyś, jak mądry człowiek powiedział: „Nie próbuj być szczęśliwy. Stań się niebieski!”

Ono powiedział pod koniec zeszłego tygodnia, że ​​szkoła przeprowadziła „pozytywne i konstruktywne rozmowy” z Harbaugh na temat pobytu w Ann Arbor. Rozmowy te prawdopodobnie obejmowały omawianie modyfikacji kontraktu Harbaugha i będzie interesujące zobaczyć, czy jest teraz gdzieś wykup, który zmniejsza prawdopodobieństwo, że Harbaugh rozważy powrót do NFL w 2024 roku.READ  USL ogłosiło, że Women's Professional League będzie rywalizować z NWSL; Tim Tebow jest jednym z planowanych właścicieli zespołu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *