„Quantum Leap” Episode 1 Streszczenie: The Calavecians Dean Stockwell Tribute

Ostrzeżenie: Poniżej znajdują się spoilery od poniedziałku Skok kwantowy pierwszy pokaz.

w Skok kwantowyW premierowym odcinku Ben Song (grany przez Raymonda Lee) wykonał nieautoryzowany skok i znalazł się w ciele potencjalnego złodzieja diamentów w 1985 roku. Szczegóły, dlaczego skoczył, są nadal niejasne, ale teraz wiemy, że córka Ala Calavecchiego jest w jakiś sposób zaangażowany.

Pod koniec godziny Herbert „Magic” Williams (Ernie Hudson) ujawnił, że Janice chciała pójść w ślady ojca i wziąć udział w nowym projekcie Quantum Leap. Jednak Departament Obrony odmówił jej z powodu obaw o jej romantyczne relacje z Alem (w tej roli Dean Stockwell), który zmarł w zeszłym roku, i Samem (Scott Bakula), który nie wrócił do domu. W noc skoku Bena Janice wysłała Benowi pilne wiadomości, aby to zrobić teraz, ponieważ czas „biegnie”.

Według modela Martina Gero dopiero zaczęliśmy z Janice. „Calaviccis odgrywa dużą rolę w pierwszym sezonie” – powiedział TVLine. „Georgina Riley, która gra Janice, będzie główną postacią w serialu”.

Nowy NBC Skok kwantowy Powstał, gdy Stockwell jeszcze żył, a producenci zawsze wiedzieli, że rodzina Calavicci będzie główną częścią historii. Ale po śmierci Stockwella w listopadzie 2021 roku, sposób obsługi postaci Ala ewoluował.

„Odgrywanie małej roli w serialu zawsze było dla Deana marzeniem” – mówi Gero. „Ale po jego śmierci ważne było dla nas zachowanie spuścizny tej postaci w serialu w sposób prawdziwy i głęboki”.

Czytaj dalej, aby uzyskać dodatkowe historie od modela Martina Girouda i gwiazd Raymonda Lee i Erniego Hudsona.

Jiro na Skok kwantowyLinki do oryginalnych serii: „Program jest sam w sobie, ale mamy to naprawdę piękne połączenie z przeszłością, które mówi nam wszystko, co robimy, i w sposób, który myślę, że nagrodzi widzów starego programu, ale nie zrazi nowych widzów, którzy prawdopodobnie nie oglądali wszystkie 90 i więcej odcinków. Skok kwantowy. To naprawdę świetna historia, wybieracie się do naprawdę wspaniałych miejsc i nie mogę się doczekać, aż zobaczycie więcej Georginy, takiej jak Janis Calavecchi.

READ  Missy Gray przedstawia swoje poglądy na kwestie transpłciowe w wywiadzie „No Forbidden Commentary” z Piersem Morganem

Lee na Addison powiedział Benowi, który stracił pamięć, że pierwotnie zamierzała skoczyć, a Ben miał być jej hologramem: „Do Edison należy ujawnienie tego, co może ujawnić, ponieważ istnieją pewne rzeczy, które najlepiej pozostawić bez nagrody dla własnego dobra, zdrowia i dobrego samopoczucia Bena. Możesz znać powód tego. [make an unauthorized jump]Ale to może nie być właściwe, żeby mi powiedziała. Ale jest tam wiele do ujawnienia, dużo dramatu”.

Hudson podczas swojej wizyty u mnie: „Jest kimś, z kim możesz się utożsamiać. Scott Bakula, co w nim kochałem [him in the original]Był bardzo zabawny, głupkowaty i czarujący, ale był tym facetem, którego kochałam. Odnajdzie się w takich sytuacjach, ale trudno było tego nie czuć i myślę, że Raymond też tego ma.

Gero o dołączeniu pisanek do całej serii: „Staramy się mieć po kilka [episode]I jest kilka polecanych rekwizytów, które w końcu wrócą również do tego programu. Ten program jest tworzony przez fanów oryginalnego programu, a także przez ludzi, którzy go zrobili, więc związek ze starym programem jest bardzo jasny”.

Co wszyscy myślicie? skoki jakościowe pierwszy odcinek? Umów się na premierę poniżej, a potem w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.