Raksha Bandhan Trailer: Rodzinny dramat Akshaya Kumara wydaje się bardzo stary. Zegarek

przyczepa raksza bandhandramat rodzinny pt. Akshay Kumar, Poza. Film wyreżyserował Anand L Rai, a scenariusz napisali Himanshu Sharma i Kanika Dhillon.W filmie występują także Bhumi Pednekar, Sadia Khatib, Sajmeen Kaur, Deepika Khanna i Smirithi Srikanth.

Zwiastun przedstawia Akshay jako klon Maryady Purushottam Ram (określany jako taki w zwiastunie), który chce sprzedać swoje nerki, aby poślubić swoje cztery siostry, grane przez Saadiya, Sajmin, Deepika i Smirithi. I dopiero wtedy, gdy spełni swoje „braterskie obowiązki”, poślubi swoją ukochaną z dzieciństwa, którą wykonuje Bhumi.

Reżyseria Aananda L Rai wygląda na dość przestarzałą, a film wyraźnie opiera się na sile gwiazdy Akshay Kumar, który miał dwie porażki: Bachchhan Paandey i Samrat Prithviraj. Dopiero teraz czas pokaże, czy ten nowy film zrobi coś dla aktora.

Obejrzyj zwiastun Raksha Bandhan tutaj:

Mówiąc o Raksha Bandhan, Akshay powiedział w oświadczeniu: „Rzadko można spotkać historię, która tak głęboko i natychmiast dotyka twojego serca! Rozśmieszy cię i rozpłacze. Uświadomi nam, jak błogosławieni są ci, którzy mają siostry. Ja Cieszę się, że moja siostra Alka prezentuje i produkuje ten film z reżyserem Anandem L Rai. Nie, mogę mu wystarczająco podziękować za zrobienie jednego z najbardziej pamiętnych filmów w moim życiu.”

Przed wydaniem zwiastuna Akshay Kumar udostępnił plakat filmowy w mediach społecznościowych. Obok plakatu napisał: „Praca zespołowa to poznawanie nawzajem swoich sekretów, radości, szczęścia i serc. Praca zespołowa to życie. A czym jest życie bez rodziny. Dołącz do tej pięknej rodziny. Czekamy na Ciebie”.

Raksha Bandhan jest produkowany przez Color Yellow Productions, Zee Studios i Alkę Hiranandani we współpracy z Cape Of Good Films. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 sierpnia 2022 r. Film zmierzy się z konkurencją ze strony Aamira Khana i Kareena Kapoor Bardzo oczekiwany film Khana Lal Singh Czadha.

READ  Obejrzyj nową promocję ostatniego sezonu „Better Call Saul”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *