Ramez nie złożył ostatniej oferty Odellowi Beckhamowi Jr.

Thousand Oaks, CA – Po szerokim odbiorniku Odell Beckham Jr.. W środę napisał na Twitterze, że oferta kontraktowa Los Angeles Rams nie odzwierciedla jego wartości, a trener Sean McVeigh zaznaczył, że nie sądzi, aby była to ostateczna oferta zespołu.

„Los Angeles wie, gdzie chciałem być” Beckham napisał na Twitterze. „…ale mi nie dali… nic! Więc zastanawiam się, co ludzie chcą, żebym zrobił, znam swoją wartość, a czym nie był pokaz. Więc trudno powiedzieć, że mógłbym wrócić, nawet gdybym myślałem, że w końcu znalazłem ten dom!”

Beckham podpisał kontrakt z The Rams w listopadzie po tym, jak został zwolniony przez Cleveland Browns. Podczas postseason Beckham trafił 21 trafień na 288 jardów i dwa przyłożenia, zanim zerwał lewy ACL podczas Super Bowl LVI.

„Kocham Odile,” powiedział McVeigh. „Prowadzimy ciągły dialog. Wie też, że zdecydowanie nie sądzę, że to ostatni [offer] To by pochodziło od nas. Nie wiem, co to jest. On wie, co do niego czujemy. Mamy mało czasu.

„Ale [I] Kocham Odelle. Ode mnie pochodzą tylko dobre rzeczy”.

Barany wciąż mają tabliczkę z nazwiskiem w szatni ich ośrodka szkoleniowego w Beckham. Barany nie milczały o swoim pragnieniu powrotu Beckhama. We wrześniu podczas konferencji prasowej Cornback Galen Ramsey Podniósł słuchawkę w jednej ze swoich odpowiedzi, a potem przerwał, by powiedzieć: „Odell, chodź”.

READ  Donovan Mitchell Trade: Knicks Swing On Another Star, ale RJ Barrett i Future Resilience były warte więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.