Rankingi Fantasy Football z drugiego tygodnia: podkłady, perspektywy, start, siedzenie | Sędzia Hale, Jordan Addison i nie tylko

Rozmawialiśmy już o naszych rankingach fantasy football z drugiego tygodnia! możesz to wykopać? Sokka! To ukłon w stronę tegotygodniowej zabawy z szeregami. Dostępny jest nowy format rankingów tygodniowych i uśpionych, więc przeczytaj sekcję „Powiadomienia” pod hasłem #SprawdźRanks i przygotuj się na wygraną w drugim tygodniu.

#CheckTheLink-ageWeek 2 Zwolnienia | Rankingi SOS, tydzień 2 (środa) Fantasy Football 101 (pogoda, składy, transakcje, więcej)Wszystko w podcaście piłkarskim

🚨Uwaga🚨

Nowa formuła! Dajcie mi znać, co wszyscy o tym myślicie. Zamiast po prostu spać – i dodać kontekst do tego, dlaczego gracze są klasyfikowani w określony sposób – udostępniam szczegóły cotygodniowych pojedynków… coś w rodzaju. Oferuję Ci kilka ciekawostek, które uważam za interesujące i które mogą pomóc Ci w podjęciu trudnych decyzji dotyczących startu/miejsca.

Świetne oglądanie piłki nożnej w drugim tygodniu

Wikingowie w Orłach

Kenneth Gainwell dominował w kontaktach (18, 81,8%), ale przez krótki tydzień zmagał się z problemami z żebrami.

Alexander Mattison uzyskał 70% dotknięć w pierwszym tygodniu, co wskazuje na osobę dzwoniącą.

Pomimo świetnego pierwszego tygodnia Jordan Addison rozegrał tylko 55,6% snapów i przebiegł 66,0% tras, choć był też jedynym zawodnikiem drużyny Vikings, który strzelił dwa gole w polu końcowym.

Orły są podatne na ataki bramkarzy i ciasnych końcówek, które w tym roku powodują poważne szkody.

Pakowacze w Falcons

Jordan Love miał szósty najwyższy odsetek aDOT (10,4) przy dziewiątym co do wielkości odsetku rzutów głębokich (14,8).

READ  Yankees czują, że „nadchodzi zwrot” po spotkaniu zespołu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *