Raport: Aaron Rodgers „naprawdę rozdarty” o to, gdzie grać w 2022 rokuObrazy Getty

Zegar tyka. Jednak Aaron Rodgers Jeszcze nie zdecydowany.

Ian Rapoport z NFL Media donosi, że rozgrywający Packersnaprawdę zgrane„Gdzie chciałby zagrać w 2022 roku. Obecnie „buja się w przód iw tył” o tym, czego chce.

22 dni temu Rodgers powiedział, że zajmie to dwa tygodnie, a decyzja zapadnie „bardzo szybko”.

Aktualne opcje wydają się być Green Bay lub Nie Green Bay. Zanim Rodgers skrystalizuje się w pewnym i jasnym celu, musi wiedzieć, jakie drużyny są dostępne, a które nie — i czy Packers zgodzą się wymienić go na jedną z tych drużyn.

Dlatego nie pomijajmy bardzo realnej możliwości Rodgers dobrze wie Że zostanie, ale obecnie próbuje wykorzystać sytuację, aby zwrócić na siebie jak najwięcej uwagi. Poważnie, Green Bay or Not Green Bay nie jest tak naprawdę opcją. Wróć do nas, Ian, Shifty lub ktoś inny, gdy będzie to Green Bay przeciwko Denver lub Green Bay przeciwko Tennessee lub Green Bay przeciwko Miami lub Green Bay przeciwko Indianapolis lub Green Bay przeciwko Pittsburghowi lub Green Bay przeciwko Tampa Bay lub lub Green Bay kontra San Francisco lub Green Bay z dowolnym miastem NFL innym niż Green Bay.

O ile inna drużyna nie jest gotowa, chętna i zdolna do wymiany na Rodgersa, nie ma nic, co mogłoby „naprawdę rozerwać”.READ  Nowy format MLB nie odbił się na Dodgersach, Braves. Baseball Playoff od lat bije czołowe drużyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *