Raport: Wonder Woman 3 Patty Jenkins Drop pokazywał słownikową definicję „Arc Character” WB Execs

Wonder Woman 3 może się nie wydarzyć, ale okazuje się, że nie dlatego, że Warner Bros.

według objazdscenarzystka i reżyserka Patty Jenkins „wypadła” z projektu po tym, jak jej pomysły na film spotkały się ze sceptycyzmem.

Znawca twierdził, że Jenkins pozwolił współzałożycielom Warner Bros., Michaelowi De Luca i Pameli Abdi, „wiedzieć, że się mylili, że tego nie zrozumieli, nie rozumieli postaci, nie rozumieli łuków postaci i nie rozumieli, co Jenkins próbował zrobić”.

Wydawało się, że wszystko osiągnęło punkt kulminacyjny, gdy Jenkins wysłał De Luca e-mail, który kończył się linkiem do definicji „character arc” w Wikipedii.

Jenkins wyreżyserowała zarówno Wonder Woman, jak i Wonder Woman 1984 i miała wrócić do serii wraz ze swoją współpracowniczką Gal Gadot w Wonder Woman 3. Ale chociaż mówiono, że kilka dni wcześniej poddała się obróbce filmowej, szybko rozeszła się wieść, że nadchodząca kontynuacja została puszkowana.

Chociaż decyzja została podjęta pod nowym kierownictwem Jamesa Gunna i Petera Safrana, okazało się, że nie mieli oni nic wspólnego z decyzją o odmowie leczenia Jenkinsa – incydent, który był centralnym punktem jej życia w Warner Bros. Zamiast tego De Luca i Abdy podobno postanowili nie iść do przodu z wersją filmu Jenkinsa.

Uważa się, że kierownictwo Warner Bros Czuli, że to zły kierunek dla serii i zapytali Jenkins, czy wpadłaby na inny pomysł. Jenkins odmówił, zamiast tego całkowicie zrezygnował z projektu.

Najwyraźniej Jenkins specjalnie nie chciał słyszeć, co John i Safran mają do powiedzenia na temat projektu, mimo że nie był zaangażowany w decyzję o niekontynuowaniu jej leczenia.

„Ona nie chce pozwolić im usiąść przy stole i wyrazić swoją opinię na temat czegoś nowego, co może wymyślić” – wyjaśnił jeden z informatorów.

READ  Kanye West mówi, że nie wypuści Dondy 2 w serwisach streamingowych

Na razie Gal Gadot jest nadal związany z serią Wonder Woman, a kontynuacja nie jest całkowicie wykluczona. Wygląda jednak na to, że wszelkie plany z Jenkinsem na czele poszły w niepamięć.

Chcesz przeczytać więcej o Wonder Woman? Sprawdź, dlaczego DC tak szybko kończy Snyderverse, a także jak obejrzeć każdy film DCEU w porządku chronologicznym.

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz to śledzić Świergot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.