Raptors i Pacers zaangażowane w rozmowy handlowe dotyczące Pascala Siakama z udziałem Bruce’a Browna Jr., typy draftu: Źródła

Raptors i Pacers aktywnie angażują się w rozmowy handlowe skupiające się wokół dwukrotnego napastnika All-Star Pascala Siakama, który miałby wysłać go do Indiany w ramach umowy obejmującej Bruce'a Browna Jr., kolejną pensję i trzy typy w pierwszej rundzie, podają źródła ligowe. . Sportowiec.

Źródła te podają, że Raptors prowadzili rozmowy z kilkoma zespołami na temat potencjalnej transakcji z Siakamem, ale w ostatnich dniach rozmowy z Pacers nabrały tempa. Źródła zaznajomione z rozmowami obu drużyn podają, że wielokrotnie zgłaszano wiele propozycji. Chociaż według tych źródeł obie strony są na zaawansowanym etapie procesu, nie sfinalizowały one jeszcze umowy ani nie zgodziły się na nią.

Królowie należeli jednak do innych zalotników Siakama W ostatnich tygodniach zdecydowała się wycofać z rozmówŹródła ligowe podają. Wiadomo również, że Siakam jest przeciwny potencjalnemu ponownemu podpisaniu kontraktu w Sacramento, co czyni transakcję z Kings jeszcze bardziej problematyczną. Według źródeł ligowych Warriors i Mavericks również wyrazili wstępne zainteresowanie Siakamem.

Głębiej

Rankingi NBA: Timberwolves uciekają na Zachód? I sprawdź całkowitą wygraną powyżej/poniżej

Siakam właśnie kończy swój kontrakt wart 38 milionów dolarów, co daje 29-latkowi pewną przewagę na jego miejscu, ponieważ każdy potencjalny zespół chciałby wiedzieć, czy jest on zainteresowany ponownym podpisaniem kontraktu jako wolny agent, biorąc pod uwagę aktywa niezbędne w handel. Jeśli Raptors ostatecznie nie zdecydują się na wymianę Siakamu przed ostatecznym terminem handlu przypadającym na 8 lutego, przedłużenie umowy pozostaje możliwością jako kolejne potencjalne rozwiązanie, które pozwoliłoby im ponownie rozważyć sytuację tego lata. Wiadomo jednak, że Siakam zabiega o porozumienie w sprawie górnego pułapu wynagrodzeń, a w ostatnich miesiącach obie strony nie poczyniły postępów w rozmowach.

Brown jest najlepiej opłacanym zawodnikiem Pacers w tym sezonie, zarabiając 22 miliony dolarów, a w ramach swojej umowy na przyszły sezon ma opcję drużynową za 23 miliony dolarów.

READ  Lisandro Martinez opuści resztę sezonu z powodu złamania kości śródstopia

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Tim Nwachukwu/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *