Razzie cofa nagrodę Bruce’a Willisa „Najgorszy występ” po zdiagnozowaniu afazji

W odpowiedzi organizatorzy programu Parody Awards w czwartek cofnęli nagrodę Willis Award, mówiąc to Nieodpowiednie w świetle jego diagnozy.

Założyciele Razzies, John Wilson i Maureen Murphy, powiedzieli w oświadczeniu dostarczonym do biuletyn porty. „Jeśli stan zdrowia danej osoby jest czynnikiem wpływającym na jej podejmowanie decyzji i/lub wyniki, uznajemy, że nie należy przyznawać jej Razzie”.

Organizacja nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz z Washington Post.

Nagrody Złotej Maliny, często określane jako Razzies, rozpoczęły się w 1981 roku jako sposób na rozpoznanie najgorszych filmów i programów filmowych. Zwycięzcy są wybierani w powszechnym głosowaniu przez członków Razzies i ogłaszani przed rozdaniem Oskarów. Przez cztery dekady wyśmiewane przez Hollywood, Razzies były czasami krytykowane jako złośliwe i żywe. poza zasięgiem.

Wilsona orzeł powiedział W niedawnym wywiadzie kategoria Willisa pojawiła się po tym, jak jego nazwisko wciąż pojawiało się na listach najgorszych w roku.

„Jego zdjęcia były dość stonowane; myślę, że wszystkie pojawiły się na żywo” – powiedział Wilson Vulture. Ale kiedy sprawdziliśmy jego film na IMDb i zobaczyliśmy, PrzepięknyWłaściwie był w ośmiu filmach wydanych w ciągu jednego roku, a to jest jedna z płyt Razziego.

W środę, kilka dni po tym, jak Al-Razi ogłosił nagrodę Willisa za „najgorszy występ”, jego córka Napisał w poście na Instagramie To, że u 67-letniego Willisa niedawno zdiagnozowano afazję i że „wpływa ona na jego zdolności poznawcze”.

„To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i głęboko doceniamy twoją nieustanną miłość, współczucie i wsparcie” – napisał Rumer Willis.

Ale tego dnia organizatorzy Razzies zdawali się żartować z aktora. Al-Razi jest naprawdę przepraszam # Bruce Willis Został zdiagnozowany”, napisali na Twitterze. „Może to wyjaśnia, dlaczego chce wyjść silny w 2021 roku. Najlepsze życzenia dla Bruce’a i jego rodziny”.

READ  Taka była reakcja Kendall Jenner, gdy Kim Kardashian zaszokowała swoją okładkę Vogue

Tweet wzbudził krytykę i pytania o to, czy Al-Razi anuluje nagrodę, Zgłoszono IndieWire. Początkowo Wilson i Murphy wydawali się przeciwni temu pomysłowi, zgłoszony objazd.

„Kto zajmuje się sprawami Willisa, co prawdopodobnie powinno było zrobić tyle pracy w tak krótkim czasie, zwłaszcza jeśli byli świadomi jego sytuacji” – powiedzieli założyciele The Wrap. „W obronie Willisa jego przedstawiciele powinni bacznie przyglądać się jego dziedzictwu”.

Od wczesnego piątkowego ranka nominacje i nagrody Willisa wciąż były wymieniane na stronie Razzies.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.