Reakcja Bryce’a Harpera po meczu na dwukrotne uderzenie, zanim ławki oczyściły się – NBC Sports Philadelphia

SAN FRANCISCO — Ławki i wybieg dla byków zostały oczyszczone w górnej części czwartej rundy na stadionie Oracle Park podczas środowego finału, po tym jak leworęczny Giants, Kyle Harrison, sięgnął po Bryce’a Harpera na narzutach jeden po drugim, prawie trafiając go w obu przypadkach.

Harper nakrzyczał na Harrisona po pierwszym, szybkim nagrzewnicy osiągającym prędkość 94 mil na godzinę. Zdawał się krzyczeć: „Co robisz, człowieku?”

Na następnym wyciągu Harrison rzucił wyżej i do środka z prędkością 93 mil na godzinę i uderzył w rączkę kija Harpera, przewracając go z pleców i zdejmując hełm.

Harper i Alec Bohm rozmawiali z łapaczem Giants Curtem Casale, gdy opróżniano ziemianki, zagrody i budynki klubowe. Harper nie wtrącał się w zamieszanie, ponieważ na boisku doszło do pchnięć i popychań. Wydaje się, że Giants uderzają w trenera i byłego Phillie Pata Burrella.

Obydwa siedzenia zostały ostrzegły. Nie było żadnych wytrysków, a sam Harper najwyraźniej uspokoił się podczas opóźnienia. Po meczu Casali powiedział reporterom, że docenia uspokojenie Harpera i tak zareagował, gdy gracze zaczęli roić się od boiska.

Kiedy gra została wznowiona, Giants złamali zasady obowiązujące na bramce (uderzenie piłką) i przewrócili się po wyraźnym pokazaniu, że trafili kijem Harpera.

„Myślę, że nasi chłopcy byli trochę zdenerwowani, ponieważ kilka razy wszedł na boisko na Harfie” – powiedział menadżer Rob Thompson. „I wyglądało to gorzej niż było, ponieważ hełm przewrócił się i wtedy się zepsuł. Z naszej perspektywy wyglądało to tak, jakby został tam trafiony, więc myślę, że wszyscy trochę stracili formę. Ale wszyscy w pewnym sensie się uspokoili. Under. „

Można zrozumieć reakcję Harpera, gdy w 2021 roku został uderzony w twarz przez Genesisa Cabrerę, a rok później złamał kciuk w San Diego, gdy uderzył go Blake Snell.

READ  Oczekiwano, że Kaitlyn Clark zostanie pominięta w składzie kobiecej koszykówki na Igrzyska Olimpijskie: źródła

Wynik bez trafienia zakończył się stratą czasu, a Phillies prowadzili wówczas dwoma runami.

Phillies nie wierzyli, że Harrison miał jakiekolwiek zamiary poza boiskiem.

„On nie miał tego na myśli” – powiedziała Harper. „Po prostu nie chcesz, żeby cię uderzono w twarz. Jeśli dostaniesz w twarz, stary, to nie jest zabawne. To wszystko”.

Po tym kiju nie było żadnych sporów między obiema stronami. Phillies zwyciężyli 6:1.

„Emocje rosną, gdy tylko szybka piłka zbliża się do twojej głowy” – powiedział Nick Castellanos. „To przerażająca rzecz. Coś się wydarzyło, on powiedział kilka słów, wydarzyło się coś innego i wszystko po prostu się wydarzyło. To nie jest logiczny czas na myślenie. To nadchodzi tak szybko, jest ponad twoją głową, to jest przerażające”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *