Realizuje zamówienie na maskę dla szkół w Nowym Jorku

Następnie, w piątek, Centers for Disease Control and Prevention w Waszyngtonie Wydane nowe wytyczne Maski i wykluczenie społeczne są konieczne tylko na obszarach o wysokim ryzyku infekcji, co wyjaśnia drogę do wyeliminowania wielu środków przeciwwirusowych.

Ogłoszenie pojawia się, gdy agencja zmieniła strategię oceny ryzyka w oparciu o liczbę przypadków, do 100 000 nowych przypadków tygodniowo, aby zrównoważyć stres w szpitalach spowodowany przez pacjentów z koronawirusem. Przewodnictwo Staje się tępy Ogólnokrajowa ocena wirusów wykazała, że ​​95 procent hrabstw uznano za wysokiego ryzyka, a większość Amerykanów była w stanie powrócić do życia bez maski lub wykluczenia społecznego.

Niedzielne ogłoszenia były obchodzone przez wielu w całym stanie. Katherine Wilde, szefowa partnerstwa na Nowy Jork, powiedziała, że ​​rekolekcje są mile widziane.

„Społeczność biznesu chce wyjść poza warunki epidemiczne i kontrole” – powiedział.

Republikanie cieszyli się z wiadomości o maskach w szkołach. „Demaskowanie naszych dzieci w wieku szkolnym jest długo opóźnianym sukcesem dla dzieci i rodziców, nauczycieli i ogółu społeczeństwa” – powiedział republikański senator Rob Art w oświadczeniu.

Chociaż decyzja pani Hochulin pozostawia setki okręgów szkolnych rzeczywistymi władzami wykonawczymi, ogłoszenie to jest kluczowym momentem w powstrzymaniu wysiłków Nowego Jorku na rzecz ponownego otwarcia szkół publicznych w czasie epidemii. Jest to szczególnie widoczne w Nowym Jorku, który po raz pierwszy zamknął swój rozległy system około 1600 szkół w marcu 2020 r. i od czasu ponownego otwarcia szkół we wrześniu 2020 r. stosuje surowe środki antywirusowe. W ubiegłym tygodniu.

Zjednoczona Federacja Nauczycieli, która reprezentuje nauczycieli w Nowym Jorku, spotkała się ze swoim przewodniczącym, Michaelem Mulcrew, który powiedział: „Musimy skonsultować się z naszymi własnymi lekarzami, zabrać do domu zestawy testowe i przyjrzeć się przypadkowym danym”. Sprawdź szkołę w tym tygodniu i upewnij się, że wszystkie są brane pod uwagę, ponieważ Nowy Jork dokonuje przeglądu własnej polityki masek szkolnych.

READ  Nowicjusz z Carolina Panthers, QB Matt Corral, jest na boisku z zerwanym więzadłem w nodze

Chociaż wielu popiera decyzję dekretu, zmiana ta dotyczy znacznej liczby nowojorczyków, którzy uważają, że jest to przesądzone. A Ostatnia ankieta Instytut badawczy Siena College ustalił, że rząd powinien zawiesić usuwanie nakazu masek w szkołach od początku marca do czasu, gdy 58 procent zarejestrowanych wyborców w Nowym Jorku przejrzy dane. W tym samym sondażu przeprowadzonym dwa tygodnie temu stwierdzono, że 45 proc. respondentów nie akceptuje wycofania przez państwo zamówień na maski w prywatnych firmach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *