Realizuje zamówienie na maskę dla szkół w Nowym Jorku

Następnie, w piątek, Centers for Disease Control and Prevention w Waszyngtonie Wydane nowe wytyczne Maski i wykluczenie społeczne są konieczne tylko na obszarach o wysokim ryzyku infekcji, co wyjaśnia drogę do wyeliminowania wielu środków przeciwwirusowych.

Ogłoszenie pojawia się, gdy agencja zmieniła strategię oceny ryzyka w oparciu o liczbę przypadków, do 100 000 nowych przypadków tygodniowo, aby zrównoważyć stres w szpitalach spowodowany przez pacjentów z koronawirusem. Przewodnictwo Staje się tępy Ogólnokrajowa ocena wirusów wykazała, że ​​95 procent hrabstw uznano za wysokiego ryzyka, a większość Amerykanów była w stanie powrócić do życia bez maski lub wykluczenia społecznego.

Niedzielne ogłoszenia były obchodzone przez wielu w całym stanie. Katherine Wilde, szefowa partnerstwa na Nowy Jork, powiedziała, że ​​rekolekcje są mile widziane.

„Społeczność biznesu chce wyjść poza warunki epidemiczne i kontrole” – powiedział.

Republikanie cieszyli się z wiadomości o maskach w szkołach. „Demaskowanie naszych dzieci w wieku szkolnym jest długo opóźnianym sukcesem dla dzieci i rodziców, nauczycieli i ogółu społeczeństwa” – powiedział republikański senator Rob Art w oświadczeniu.

Chociaż decyzja pani Hochulin pozostawia setki okręgów szkolnych rzeczywistymi władzami wykonawczymi, ogłoszenie to jest kluczowym momentem w powstrzymaniu wysiłków Nowego Jorku na rzecz ponownego otwarcia szkół publicznych w czasie epidemii. Jest to szczególnie widoczne w Nowym Jorku, który po raz pierwszy zamknął swój rozległy system około 1600 szkół w marcu 2020 r. i od czasu ponownego otwarcia szkół we wrześniu 2020 r. stosuje surowe środki antywirusowe. W ubiegłym tygodniu.

Zjednoczona Federacja Nauczycieli, która reprezentuje nauczycieli w Nowym Jorku, spotkała się ze swoim przewodniczącym, Michaelem Mulcrew, który powiedział: „Musimy skonsultować się z naszymi własnymi lekarzami, zabrać do domu zestawy testowe i przyjrzeć się przypadkowym danym”. Sprawdź szkołę w tym tygodniu i upewnij się, że wszystkie są brane pod uwagę, ponieważ Nowy Jork dokonuje przeglądu własnej polityki masek szkolnych.

READ  Najnowsze wiadomości Trumpa dzisiaj: Były prezydent mówi, że Musk nie kupi „absurdalnej ceny” Twittera za wsparcie Benza Kembe

Chociaż wielu popiera decyzję dekretu, zmiana ta dotyczy znacznej liczby nowojorczyków, którzy uważają, że jest to przesądzone. A Ostatnia ankieta Instytut badawczy Siena College ustalił, że rząd powinien zawiesić usuwanie nakazu masek w szkołach od początku marca do czasu, gdy 58 procent zarejestrowanych wyborców w Nowym Jorku przejrzy dane. W tym samym sondażu przeprowadzonym dwa tygodnie temu stwierdzono, że 45 proc. respondentów nie akceptuje wycofania przez państwo zamówień na maski w prywatnych firmach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.