Rebel Wilson mówi, że spotyka się z projektantką mody Ramoną Agrumą

Gwiazda „Pitch Perfect”, która nie spotykała się publicznie z mężczyznami, w czwartek weszła na Instagram, by ogłosić swój związek z projektantką mody Ramoną Agromą.

„Myślałam, że szukam Księcia Disneya… ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya” – napisała 42-letnia australijska aktorka obok jej zdjęcia z ajrumą.

Wilson dodał serca, tęczowe emoji powszechnie używane do wyrażania LGBTQ Tożsamość i duma oraz hashtag #LoveIsLove w poście, który udostępniła 11 milionom obserwujących.

Według biografii Agrumy na Instagramie, jest założycielką Lemon Ve Limon, marki odzieżowej z siedzibą w Los Angeles, a także ambasadorem marki biżuterii Bee Goddess.

Od tego czasu Wilson otrzymał wsparcie od fanów i innych celebrytów, w tym z Pitch Perfect, Anny Kendrick, która napisała: „Kocham was oboje jak szalony”.

Aktorka Jodie Comer „Killing Eve” również zabrała się do sekcji komentarzy, aby pogratulować jej wiadomością: „Wielka miłość!”

Wilson, która spotykała się ze spadkobiercą Anheuser-Busch, Jacobem Bushem, dała wskazówki, że ponownie odnalazła miłość, kiedy rozmawiała z magazynem People o jego okładce w zeszłym miesiącu.

„Rozmawialiśmy przez telefon kilka tygodni przed spotkaniem. To był naprawdę dobry sposób na wzajemne poznanie się” – powiedziała. „W tym sensie to było trochę staroświeckie – bardzo romantyczne”.

Chociaż powstrzymała się od ujawnienia tożsamości swojego zainteresowania miłosnego, powiedziała, że ​​to, czego chciała od partnera, zmieniło się po tym, jak przeszła przez proces znajdowania większej wartości.

„Były czasy – nie mówię, że z całą moją przeszłością, są wspaniałe – ale były takie chwile, w których prawdopodobnie po prostu nie powinnam” – wyjaśniła. „Tak więc czuje się inaczej, gdy jest się w naprawdę zdrowym związku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.