Recenzja: Warriors pokonali Nuggets 118-113, aby wygrać serię 3-0.

ten Bryłki Denver Są bliscy zdobycia drugiej serii play-offów z rzędu żołnierze złotego Stanu Spóźnił się, by pokonać Denver o pięć punktów. Golden State wygrało 9-2, aby zakończyć mecz, a Nuggets przeszli aż do rzutu napiwku Bartona z sześcioma punktami za sześć z rzędu posiadania piłki. To jest szósta porażka Denver w play-offach i nie jest dobrze wracać, ponieważ drużyny przegrywające 0-3 w serii playoff mają zawsze 0-143.

Jogik zagrał dobrze w strzelaniu 14-22 z 37 punktami, 18 zbiórkami, 5 asystami i 3 przechwytami oraz 2-3 zza łuku. Gordon wrzucił się z 18 punktami i 12 zbiórkami, ale nie pasował do indeksu perymetru Warriors. Uderzyli 18 trzech gwoździ w 45% strzelając z głębokości. Curry i Poole trzy za trzy, a Thompson jeden za szóstkę. Rycerze dali z siebie wszystko, co mieli dziś wieczorem, ale było jasne, że Warriors to najlepsza drużyna. Niedzielne popołudnie o 13:30 MT stara się uniknąć zamiatania Denver.

1 kwartał

• Jogic rozpoczął grę pojedynczym strzałem w hak na Cavona Looneya, a potem Poole oddał strzał i rzucił trójkę. W następnej piłce Monte znajduje Gardena, który będzie walczył z alejki, ale Thompson odpowiada post-fatwayem.
  • Pool dał Warriors prowadzenie 7-4 po okrążeniu, a Dreamont Green wykonał 3 przejazdy. Morris podwoił prowadzenie z zawisu i długim dwupunktowym strzałem
  • Thompson uderzył w trzeci róg i kolejny grubiański post, aby uzyskać przewagę 15-8 Warrior. Po wyznaczonym terminie w Denver, Joachim rzucił 3, a Barton wykonał skok na średnim dystansie, ale Golden State odpowiedział pętlami Wigginsa i Tremonta.
  • Jogik pomógł Nuggetsowi wspiąć się do ćwierćfinału 19-16 jednym i jednym skokiem, ale Curry zmierzył się ze swoimi pierwszymi trzema meczami. Jogik znalazł Bartona na trzech, a następnie odwrócił grę do 22 z trzecim rzutem rożnym.
  • Gary Baton II strzelił pięć bramek z rzędu, a Poole dodał okrążenie po przerwie w Golden State. Jogik zakończył swój bieg 8-0 z dwoma mętnikami, ale Curry odpowiedział własnym ruchem
  • Forbes i Boogie podwoili swoją przewagę, każdy po dwa rzuty wolne. Curry i Boogie wymienili się laboratoriami, aby zakończyć kwartał
READ  Sezon Aarona Rodgersa zakończył się kolejną piękną pracą duszenia

Wynik: 34-32 wojowników

Liderzy punktacji: Jogic – 12, Pula – 8

2. kwartał

• Poole wybił kwartę kolejnymi trzema punktami, ale Forbes odpowiedział czterema punktami. Thompson uderzył swoją drugą trójkę, ale Boogie stanął w obliczu dwuręcznego dżemu
  • Poole porzucił swoją trzecią potrójną grę, ale odpowiedział okrążeniami Denver Boogie i Jamaican Green. Rivers zremisował na poziomie 45 z jego drugą trójką, ale Warriors ponownie odzyskali prowadzenie czwórką z rzędu.
  • Po tym, jak obie drużyny odwróciły piłkę, Beyton II uderzył w swój drugi zakręt trzeci, a następnie Jogik wjechał na drugą półkę. Porter Jr. i Morris wymienili się koszami, ale Baton II strzelił trzy kolejne, co dało Warriors prowadzenie 57-49.
  • Warriors zdobyli pięć przejazdów pod koniec drugiej kwarty. Barton przestał krwawić trio, a Jogik podążył za spławikiem
  • Charcoal and Garden zrównali się z koszami, po czym Jogik obniżył prowadzenie do 63-59 z zawisu. Curry wbił swoje drugie trzy gwoździe i nagrał pojedynek jeden na jednego, aby ukończyć połowę

Wynik: 69-59 Wojowników

Liderzy punktacji: Jogic – 18, Pula – 16

trzeci kwartał

• Jogik rozpoczął połowę lewym strzałem w hak, a wujek Jeff strzelił gola na post fatwaway. Następnie Pool zdobył okrążenie przejściowe, ale Morris odpowiedział trzecim zakrętem, aby zmniejszyć przewagę do 71-66.
  • Rzutem wolnym Morrisa Barton wspiął się na wszystkie trzy rogi do domu. Thompson uspokoił tłum kolejną trójką, ale Denver wyrównał dwoma rzutami wolnymi i Gordon Lap.
  • Po rzucie wolnym z puli, Jogik uderzył w przyjemną bazową fatwayę dla dwóch osób, po czym zobaczył, jak Gordon wbija się w piłkę, gdy Nuggets objęli prowadzenie 78-75. Jogic ponownie znalazł Gordona, który wykonał wsad, ale Thompson zakończył serię z 3 runami.
  • Dwa rzuty wolne w Golden State wyrównały wynik na 80, dopóki Thompson nie przeszedł ze straty Denver do pętli przejściowej. Jogik i Curry wymienili się koszami, a następnie Denver objął prowadzenie z Bones Three i Gordon Baseline.
  • Następnie The Bones wykonał rzut palcem, ale Poole zakończył kwartę dwoma rzutami wolnymi.
READ  Aktualizacja Tamar Hamlin: Obrona Billsa dokonała „znaczącej poprawy” po zatrzymaniu akcji serca w grze, mówi zespół medyczny, ale jego droga do wyzdrowienia może być długa

Wynik: 89-87 kostek

Liderzy punktacji: Jogic – 26, Pula – 21

4. kwartał

• Golden State rozpoczęło kwartę od puli i jeden na jednego, ale Jamajczyk objął prowadzenie dwoma rzutami wolnymi. Thompson uderzył swoją piątą trójkę, ale Jamaichal odpowiedział dwoma kolejnymi rzutami wolnymi.
  • Bijelica zrzuciła dwa gratisy wraz z okrążeniem Porter Jr., aby wykorzystać 97-93. Po wymuszonej rotacji Gordon strzelił trzy gole w rzucie rożnym, ale Thompson strzelił kolejne trzy.
  • Jogik wbił trójkę z góry klawisza, ale Igudola odpowiedział wsadzeniem. Jogik następnie przeszedł jeden nad dwoma, a następnie Igudola upuścił jeden z dwóch rzutów wolnych, gdy obie drużyny weszły w pole karne o 6:00.
  • Jogik zrzucił dwa rzuty wolne, ale Carrie powiększyła przewagę Warriora do pięciu trzema. Jogik wykonał jeszcze dwa rzuty wolne, a wujek Jeff wyrównał go na 107 dwoma rzutami wolnymi.
  • Marsz do linii był kontynuowany dwoma rzutami wolnymi z Charcoal i Garden. Jogik objął prowadzenie jako Denver 111-109 z zapierającym dech w piersiach przewrotem, ale ponownie objął prowadzenie przez Wiggins Corner Three.
  • Basen wygiął się, aby uzyskać bardziej nierówny układ i dodał kolejną warstwę węgla drzewnego, co rozszerzyło ich obecność do pięciu. Po zdobyciu kieszeni Tremonda Jokika na 30 sekund przed końcem, doszło do niewłaściwego meczu.
  • Barton wykonał okrążenie, ale Curry trafił jeden z dwóch rzutów wolnych i wzrósł do 5 na 21 sekund przed końcem. Barton przegapi jedną trzecią terminu w Denver

Wynik: 118-113 wojowników

Głowy państw

Zwrotnica: Komedia – 37

Zwroty: Komedia – 18

Wsparcie: Zielony – 10

Cichy bohater gry: Clay Thompson – 27 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty w strzelaniu 10-18 i 6-13 z trzech