Relacja na żywo z meczu Indianapolis Colts w Denver Broncos w TNF

Kickoff jest ustawiony na 18:15 Mile High Time w czwartek, 6 października 2022 roku w Empower Field w Mile High w Denver w stanie Kolorado.

Aktualizacje w grze

13:15 MT: Broncos awansowali Dwayne Osigbo, bezpieczeństwo Anthony Harris i zewnętrzny linebacker Jonathan Kangbo. Z drużyny treningowej Przed meczem z Colts w TNF.

17:00 MT: Kilka niespodzianek dla odsuniętych dzisiaj Broncosów. Prawy napastnik Billy Turner wygląda, jakby mógł po raz pierwszy wejść do tego meczu w mundurze Denver. Będzie aktywny. Patrzeć Oto pełna lista nieaktywnych w tej grze Broncos-Colts.

18:19 MT: Nyheim Hines został wcześniej zwolniony. Po uderzeniu i walce stało się jasne, że był problem z umiejętnościami motorycznymi. Biorąc pod uwagę, że protokół wstrząsu mózgu w NFL był pod ostrzałem w ostatnich tygodniach, możemy tylko zakładać, że tutaj będą bardziej ostrożni z Hinesem.

18:25 MT: Po zmuszenie Coltów do trójki, Russell Wilson i Broncos szybko pomaszerowali w dół pola i wkroczyli do czerwonej strefy. Jednak ich bieg zatrzymał się na 15 w pierwszej kwarcie, kiedy Brandon McManus pokonał ich 3-0.

18:53 MT: Pierwsza kwarta kończy się mieszaniem trójek i autów. Poza pierwszą jazdą Broncosa, która zakończyła się rzutem na bramkę, obie drużyny w większości trafiały na punty, a zazwyczaj trafiały się trzy i auty. Pełna recenzja pierwszego kwartału.

19:01 MT: Denver w końcu na nowo rozkręciło sprawy. Jednak, ponieważ zagrozili czerwonej strefie, Garrett Boles wcześnie poszedł na twardy rachunek Russella Wilsona, który im sprzyjał. KJ Hamler złamał trzecie podanie w dół na sześć, ale został pokonany bez kijów. McManus zamiast tego dał Denverowi wynik 6-0 w drugiej kwarcie.

19:11 MT: Z prowadzeniem Colts i dwoma zagraniami Phillipa Lindseya otwierającymi 16 jardów przewagi, Matt Ryan próbował zmusić piłkę do czekającego Cadena Stearnsa na środku boiska. Chwycił piłkę i skierował ją na linię 37 jardów Broncos, aby powstrzymać Colts przed zdobyciem bramki.

READ  Apple, Samsung, Twelve South i nie tylko

19:36 MT: Ronald Darby pogrzebał w grze pod koniec pierwszej połowy i został zabrany do szatni. Jego powrót jest wątpliwy.

19:41 MT: Colts zjechali do linii 15 jardów, ale obrońcy Broncosów z powodu dużych strat postawili ich na 3. i 38. miejscu. Ich próba rzutu z pola 52 jardów dała tylko tyle jardów, by zmniejszyć przewagę Broncos do 6-3. Pełne podsumowanie drugiego kwartału.

19:44 MT: W przerwie pojawiła się wiadomość, że ILB Josey Jewell miał wątpliwości co do powrotu z problemem kolana. Pogrzebał w ostatnim podjeździe Colts i teraz jest mało prawdopodobne, aby zagrać w drugiej połowie. Został odwołany do rozpoczęcia drugiej połowy.

Podgląd gry

Rozpoczyna się 5 tydzień Czwartkowa noc piłka nożna I to Denver Broncos (2-2) wytrzyma Indianapolis Colts (1-2-1) w trzecim meczu sezonu w primetime. Obie drużyny wyszły z bram, gdy ich nowi rozgrywający znaleźli nowe składy.

Matt Ryan rzuca dużo przechwytów, ale w ostatnich dwóch meczach znacznie się poprawił, osiągając stosunek przyłożenia do przechwycenia 4:1. Mimo to ma w tym sezonie dziewięć fumble i jest to obszar, który może wykorzystać obrona Broncos. Ryan odwrócił piłkę osiem razy w czterech meczach.

W międzyczasie Russell Wilson w swoim starcie w Denver był wszędzie w górę iw dół. Nie jest tak podatny na straty jak Ryan, ale jak dotąd nie był w stanie znaleźć żadnej spójności w ataku w tym sezonie. W zeszłym tygodniu miał swój najskuteczniejszy mecz, ale fatalna trzecia kwarta doprowadziła zespół do nie do pokonania deficytu.

Zgaduję że

W połączeniu z Zakłady sportowe DraftKings, w tym roku wszystkie moje egzaminy opublikuję na TallySight. Nasz personel jest bardzo przekonany, że Broncos mogą go wyciągnąć Wygraj nasze cotygodniowe prognozy wyników Byłem bardziej pewny siebie niż większość z przewidywanym wynikiem 27-17. Myślę, że to jest gra Denver przeciwko Colts.