Robert Eggers „Can’t Stand” ponownie ogląda Wiedźmę

Sjón, Anya Taylor-Joy, Robert Eggers i Alexander Skarsgård na pokazie najnowszego filmu Eggersa The Northman

Sjón, Anya Taylor-Joy, Robert Eggers i Alexander Skarsgård na pokazie najnowszego filmu Eggersa The Northman
zdjęcie: Drużyna B Whitby (Obrazy Getty)

Z jego trzecim filmem w drodze, reżyser Robert Eggers Wyjawia swoje prawdziwe uczucia związane z debiutem w 2015 roku czarownica. „Szczerze, nie mogę znieść oglądania czarownica Teraz”, mówi Egger Stróż w wywiadzie.

„Nie jest źle, a seriale są świetne, ale jako filmowiec nie miałem wystarczających umiejętności, by umieścić na ekranie to, co miałem na myśli”, kontynuuje.

czarownica Otrzymał bardzo dobre recenzje i był znakomitym debiutem dla Eggers Plus Anya Taylor-Joy, która stała się znanym nazwiskiem z sensacją Netflix Gambit królowej. Ta funkcja pomogła uruchomić zarówno – jak i uruchomić A24 – w wielkim czasie. Eggers pójdą za nimi czarownica Z surrealistycznymi morzami feAtora latarnia morskamistrzostwa Robert Patterson I Willem Dafoe.

„w latarnia morskaUdało mi się to zrobić” – kontynuuje Eggers NorthmanJestem dumny z filmu, ale nie wszystko jest tak, jak bym chciał. Chciałabym więc zrobić coś ze skalą i skalą, abym mógł rzeczywiście wyświetlić na ekranie to, co mam na myśli”.

Eggers i Taylor-Joy są ponownie połączeni przez Northmanopowieść o zemście wikingów ze skandynawskiego planu, w którym występują Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Dafui Björk. Jest to jak dotąd największa produkcja Eggersa, co oznacza, że ​​najpierw miał problem z radzeniem sobie z ofertami testowymi i presją ze strony dużych firm produkcyjnych.

„Moje pierwsze dwa filmy były testowane pod kątem marketingu, ale nie musiałem niczego zmieniać. Więc to było nowe i chociaż nie podobał mi się ten proces, czegoś się z niego nauczyłem” – powiedział Eggers. „Ale co więcej, to jest film, który chciałem zrobić. To jest wersja mojego reżysera. Presja studia sprawiła, że ​​film był taki, jaki im pierwotnie pokazałem, który był najbardziej zabawnym filmem Roberta Eggersa. Szczerze, bez ich presji, Nie mogłem tego zrobić. To dla mnie trudne. Opowiedzenie historii z początkiem, środkiem i końcem na dobre.”

Następnie Eggers chce wrócić do swoich niezależnych korzeni i stworzyć coś na znacznie mniejszą skalę niż ekspansjonizm Northman.

„Zdecydowanie chcę zrobić coś mniejszego, nie tylko ze względu na stres i ból, który jest bardzo realny”, dodał Eggers, „ale także dlatego, że wiele się nauczyłem od The Northman, który był naprawdę zbyt dużym filmem. dla moich fanów. W końcu czuję, że już wiem, jak robię film, wiesz?

READ  Podsumowanie i opinie dotyczące WWE SmackDown (25.02.2022): Bezpieczeństwo znaku poślizgu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.