Rodzina Boba Socketta pozywa do sądu, uniemożliwia ujawnienie dokumentów dotyczących śmierci graficznej – ostateczny termin

Gniazdo BobaWdowa po nim, Kelly Risso, i jej trzy córki złożyły we wtorek pozew przeciwko Orange County, Florida Sheriff’s Office i Medical Examiner’s Office, starając się zapieczętować niektóre dokumenty związane z niedawnym śledztwem w sprawie śmierci komika.

„W trakcie tych śledztw oskarżeni stworzyli zapisy zawierające fotografie, nagrania wideo, nagrania dźwiękowe, prawnie chronione informacje z sekcji zwłok i wszystkie prawnie chronione informacje” – czytamy w pozwie. Według Raport CNN. „Jeśli chodzi o informacje i przekonania, niektóre z tych nagrań przedstawiają wygląd, cechy lub części pana Socketta i zostały wykonane przez oskarżonych podczas procesu”.

Dzisiaj sędzia sądu okręgowego na Florydzie Vincent Chiu wydał tymczasowy nakaz zakazu wydania tych zapisów, ABC News Zgłoszone.

To rodzina Pierwszy ogłoszony Przyczyna śmierci Socketta: Uraz głowy mógł nastąpić po przypadkowym uderzeniu się w głowę i zaśnięciu. Lekarz sądowy potwierdził, że śmierć Socketta była „przypadkowa” i „wynikiem tępego urazu głowy”.

Prawnik rodzinny powiedział CNN w środę, że „fakty sprawy powinny być upublicznione, ale te rzeczy powinny być prywatne i w sposób szanujący godność pana Socketta i jego rodziny.” Jest więcej niż ciekawość.

Jedną z obaw rodziny jest to, że „niektóre serwisy informacyjne i media złożyły lub planują złożyć publiczne wnioski o udostępnienie najdrobniejszych szczegółów śmierci Socketa”.

READ  Artemi Panarin, zwycięzca trzeciego meczu dogrywki, na krótko odpycha Hurricanes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *