Rozczarowana fanka Eagles, Jasmine Jones, opowiada o sławie w Internecie – NBC10 Filadelfia

Kobieta z Pensylwanii – uchwycona kamerą w chwili irytacji Żenująca niedzielna porażka z Arizona Cardinals Doskonale uosabiał frustrację odczuwaną przez fanów Eagles na całym świecie – i zabrał głos po tym, jak szturmem podbiła Internet.

„To po prostu dziwne. Nadal nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę” – Jasmine Jones powiedziała we wtorek NBC10. „Jestem po prostu mamą, która kocha Orły”.

Jones, była nauczycielka mieszkająca w północno-wschodniej Pensylwanii, w ramach świątecznego prezentu i rodzinnej tradycji zabrała swoich trzech synów i kuzyna na niedzielny mecz Eagles-Cardinals w Lincoln Financial Field.

„Byłem fanem przez całe życie i to był po prostu nasz coroczny mecz” – powiedział Jones.

Pomimo ostatnich zmagań Birds, wielu fanów Eagles spodziewało się, że ich sylwestrowy mecz przeciwko Cardinals – jednej z najgorszych drużyn w NFL – będzie łatwym zwycięstwem. Okazało się, że tak się nie stało, ponieważ Birds stracili 15-punktową przewagę i ostatecznie przegrali z Cardinals 35-31, co oznaczało ich czwartą porażkę w ostatnich pięciu meczach.

Frustracja była widoczna wśród fanów Orłów jeszcze przed porażką. Gdy na nieco ponad trzy minuty przed końcem był remis 28-28, a drużyna Eagles miała piłkę na pierwszej i drugiej pozycji, rozgrywający Jalen Hurts dwukrotnie trafił w piłkę. To właśnie w tym momencie kamera uchwyciła Jonesa na trybunach krzyczącego: „Co ty do cholery robisz?!”.

„Remis. Myślę, że zostały jakieś cztery minuty do końca. Jest pierwszy i 22, a Jalen wbija piłkę w pierwszy i 20” – powiedział Jones. „To nie jest to, co bym zrobił”.

Pozornie w ciągu kilku minut chwila złości Jonesa zamieniła się w internetowy mem, który uosabia zamieszanie i złość, jaką fani Eagles odczuwali w ciągu ostatnich kilku tygodni.

„Mój telefon zaczął eksplodować zaraz po tym, jak kopnęliśmy bramkę” – powiedział Jones.

READ  Colts planują start Sama Ehlingera w QB do końca sezonu

Od wiadomości i artykułów sportowych po gadżety – momenty Jonesa uchwycone kamerą pojawiają się wszędzie.

„Mój syn wbiegł do pokoju. Mówił: «Mamo, mamo, o mój Boże!» «Właśnie widziałem cię na YouTube!»” – powiedział Jones.

Jones powiedziała NBC10, że jej syn miał podobną reakcję na to, co zrobiła z Orłami na miejscach 1 i 20.

„W tym momencie on też płakał, bo pytał: «Co się dzieje?» Dlaczego to robimy?” – powiedział Jones.

Ponieważ play-offy rozpoczynają się już za kilka tygodni, Jones – pasjonatka wszystkiego, od Eagles po gry w piłkę swojego syna – ma nadzieję, że Birds nadal dostaną się do Super Bowl, zwłaszcza jeśli posłuchają jej rady.

„Mam nadzieję, że Nick się tego nauczy i zrozumie” – powiedziała. „Nie znam się na tym tak dobrze jak inni, ale wiem, że nie powinieneś biegać na pierwszym miejscu i na 22. miejscu w remisowym meczu, gdy do końca meczu zostały cztery minuty”.