Rozgrywający Philadelphia Eagles Jalen Hurts ma dziewczynę; Filadelfia ma uczucia

Filadelfia niedawno dowiedziała się, że gwiazda Eagles, Jalen Hurts, najwyraźniej miała dziewczynę przez cały ten czas. Nazywa się Bryonna „Bry” Burrows i poznali się w Alabamie. Ma MBA i całkowicie prywatne konto na Instagramie (bio: „język miłości: wino”).

Wiadomość jest taka, że ​​ulubieniec bijący serce, potencjał MVP i po prostu człowiek Chce dać z siebie wszystko w grze Jest w romantycznym związku, który zepchnął niektórych fanów Hurts z urwiska, a inni starają się zachować pozytywne nastawienie do swoich szans z nim. Philly kocha słabszychw końcu.

„Właśnie dowiedziałem się, że Jalen Hurts ma chłopaka, nie będę dostępny przez następne 24-48 godzin, ponieważ jestem w żałobie” – napisał jeden z użytkowników Twittera. napisał użytkownik.

„Widok dziewczyny Jalena Hurtsa sprawia, że ​​jestem szczęśliwy, ale jednocześnie bardzo smutny” napisał inny.

Miłość do bólu rozciąga się na tożsamości. Kiedy Konto Eagles Nation Pisząc, że „fani Eagles w całej Ameryce padli na kolana, widząc to”, mężczyźni odważyli się powiedzieć, że oni też byli zdruzgotani.

I robi dobre wrażenie na rodzicach.

„Galen to dżentelmen. Syn, którego pragnie każda matka. Chociaż sami woleliby być z Hurts, przynajmniej cieszą się, że Burrows is Black” – powiedział wielu fanów, ze względu na wrażenie, że czarnoskórzy sportowcy i artyści umawiają się na randki nie-czarnych, gdy są starsi.

Wydawało się, że boli Jeszcze raz Z Burrowsem od 2016 roku.

W sieci pojawiło się zamieszanie co do tego, czy kobieta na zdjęciu jest jego agentką. Nikola Lane, pierwszą czarną kobietą, która reprezentowała rozgrywającego NFL w Super Bowl. (Ona nie jest, jest jego dziewczyną.)

Szkody Cały zespół zarządzający kobietamico wyróżnia go w branży zdominowanej przez mężczyzn.

Ostatecznie fani Eagles, którzy wierzą w to, co słuszne i czyste, mogą być tylko szczęśliwi, że Galen Hurts znalazł kogoś tak utalentowanego i odnoszącego sukcesy w miłości. Jeśli on jest w porządku, wszyscy jesteśmy w porządku.

READ  Patriots przeprowadzają serię ruchów w składzie

Ten artykuł został zredagowany po publikacji w celu usunięcia analiz i opinii, z wyjątkiem tego, że wszyscy chcemy, aby Jalen Hurts był szczęśliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *