SAMURAI MAIDEN – 10-minutowy zwiastun rozgrywki

wydawca D3 i deweloper cień wydał nowy 10-minutowy zwiastun gry Dziewiczy samuraj.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem wydawcy D3:

Pod oszałamiającymi wiśniami w Japonii młoda kobieta staje się… samurajem?? Przeżyj dynamiczną akcję okresu Sengoku, gdy ta codzienna dziewczyna zabija demony i toruje sobie drogę przez chaos!

Pali się świątynia. Wysoko w niebo wznosiły się kłęby czarnego dymu. Wszędzie słychać było wściekłe okrzyki żołnierzy. Stanął przed nim brodaty starzec… Hej, czy to Nobunaga Oda?!

Młoda kobieta z XXI wieku z ostrą szermierką trafia do Honnoji w okresie Sengoku! Wraz z trójką nowo poznanych przyjaciół ninja ścigaj się przez zaświaty pod Honnoji, napotykając wściekłe zwłoki na każdym kroku! Nic nie jest w stanie powstrzymać tej złożonej wyłącznie z kobiet drużyny mocy, ponieważ młoda kobieta, która została samurajem, zabija wrogów, podczas gdy ninja wykańczają ich zaciekłym benjutsu!

A kiedy robi się ciężko, aktywuj Technikę Wiernego Serca, aby samurajowie i ninja zamknęli usta, aby zwiększyć swoje umiejętności! Jest tak wiele ekscytujących epickich bitew, które możesz stoczyć! Zabij władcę demonów z okresu Sengoku i stwórz wieczne więzi ze swoimi przyjaciółmi ninja!

Oto zupełnie nowa gra walki na miecze prowadzona przez kobiety!

Dziewiczy samuraj zaplanowano na PlayStation 5i PlayStation 4I konwertuje 1 grudnia w Japonii oraz na PlayStation 5, PlayStation 4, Switch i komputer Przez parowy 8 grudnia na całym świecie.

Obejrzyj zwiastun poniżej.

10-minutowy zwiastun rozgrywki

angielski

język japoński

READ  Zadowolony z gier PS Plus Extra, Premium PS5 i PS4 w październiku 2022 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.