Sarah Pauline jedząca przed restauracją dwa dni po ujawnieniu, że uzyskała pozytywny wynik testu na Govt-19.

Problemy są aktualne Lokalni przewodnicy Osoby z pozytywnym wynikiem testu powinny być izolowane przez pięć dni po pozytywnym teście.

„Naszym celem jest zachęcanie do izolacji tych, którzy mają pozytywny wynik testu dla rządu i zapewnienie im wielu źródeł” – powiedział rzecznik nowojorskiego ratusza. „Uważamy, że każdy z chorobą rządową jest odizolowany dla własnej ochrony i bezpieczeństwa wszystkich nowojorczyków, a odmowa Sarah Pauline jest bardzo nieodpowiedzialna”.

Pauline, która jest na Manhattanie w sprawie o zniesławienie przeciwko New York Times, dała pozytywny test Covit-19, a sędzia federalny, który przewodniczył jego sprawie w poniedziałek, opóźnił rozpoczęcie procesu. Nie jest jasne, w którym dniu Paul uzyskał wynik pozytywny.

„Oczywiście nie jest zaszczepiony” – powiedział w poniedziałek prokurator okręgowy USA Jet Ragoff, według Reutersa.

CNN zwrócił się do prawnika Paula i skomentował.

Luca Quaidolini, kierownik restauracji Elio, potwierdzony przez CNN Paweł wrócił do jedzenia W firmie – poza tym systemem.

„Dziś wieczorem Sarah wróciła do restauracji Paula. Przeprosiła za niedogodności spowodowane podczas jej poprzedniej wizyty. Zgodnie z nakazem szczepień i aby chronić nasz personel, wystawiliśmy go na zewnątrz… Jesteśmy restauracją otwartą dla publiczności, leczymy publiczność. To samo — powiedział Quidolini.

Zewnętrzny widok na Elio's Restaurant w Upper East Manhattan.

Dwa dni po tym, jak sędzia ogłosił pozytywny wynik testu, CNN zapytało Guidoliniego, dlaczego pozwolono mu zjeść obiad w restauracji.

W poniedziałek rzecznik burmistrza Erica Adamsa powiedział, że wprowadzono zasady, aby zapewnić wszystkim nowojorczykom szczepienie przeciwko jedzeniu w domu.

„Pracownicy małej firmy Paula muszą być szanowani i przestrzegać zasad, jak wszyscy inni” – powiedziała rzeczniczka w poniedziałkowym oświadczeniu.

READ  Gubernator Florydy chroni loty migracyjne do winnicy Marty, zaleca wizytę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *