Seahawks awansuje Clinta Hurta na stanowisko koordynatora obrony; Dodaj do obsady Shawna Desaia, Carla Scotta i Sanjaya Lala

„Wspaniale jest mieć wszystkich w budynku po raz pierwszy z naszym nowym personelem i nowymi oczekiwaniami, jakie mamy na ten sezon” – powiedział trener Seahawks, Pete Carroll. „Nowy początek wygląda ekscytująco i nie możemy się doczekać, kiedy faceci wkroczą do swoich ról. Nowość, w której Clint przejmuje obronę i pracuje z jego starym przyjacielem nad Shaunem Desaiem, daje nam naprawdę ekscytującą perspektywę na przyszłość, aby móc sprowadzić człowieka kalibru Carla Scotta, aby przejął szkołę średnią, mamy szczęście, że mianowaliśmy go Koordynatorem Gry Przewijanej.

Po drugiej stronie piłki, Andy Dickerson został mianowany głównym trenerem ofensywnej linii drużyny i objął rolę Mike’a Solariego, który został zwolniony przez zespół w zeszły piątek. Gdy Dickerson przejął linię ofensywną, trener liniowy Chad Morton dodał tytuł koordynatora biegu, który Dickerson posiadał w zeszłym sezonie po przyjeździe do Seattle z Los Angeles z koordynatorem ofensywnym Shane Waldron.

Ponadto Sanjay Lal powraca do zespołu jako przyszły trener i koordynator podań ofensywnych, jego drugie zadanie w sztabie Carrolla po spędzeniu roku 2020 jako starszy asystent ofensywnych. Lal spędził ostatni sezon w Jacksonville jako trener odbiorników Jaguarów, którą wcześniej pełnił w Raiders, Jets, Bills, Colts i Cowboys, zanim dołączył do Seahawks w 2020 roku. Nate Carroll, który wcześniej służył jako trener recepcji, zostaje mianowany Senior Offensive.

„Po drugiej stronie piłki, kiedy pojawi się Sanjay Lal, będzie koordynatorem podań i wniesie wkład w naprawdę duży wkład, z którego jesteśmy naprawdę podekscytowani” – powiedział Carroll. „Spędził z nami wspaniały rok wcześniej i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że ma go z powrotem i czujemy się bardzo szczęśliwi, że ma go z powrotem w zespole.

„Byłoby dla nas wspaniale umieścić Andy’ego w ofensywnym treningu linii, zmaksymalizować wszystko, co Shane ma w swoim zapleczu – ci goście tak dobrze ze sobą współpracują – a połączenie ich z Sanjayem da nam dobrą nową wizję, nowy sok i ogień, które „Jesteśmy podekscytowani. Wszyscy jesteśmy nim podekscytowani. Rok w tym czasie, ale prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ wygląda na to, że jest świeży, nowy i gotowy do pracy.”

READ  Tom Brady ogłasza, że ​​przechodzi na emeryturę na stałe

Hurt, lat 43, po pięciu sezonach przejmuje obronę Seattle jako trener linii defensywnej, dodając tytuł asystenta trenera w ciągu ostatnich czterech sezonów. Został piątym koordynatorem defensywy Seahawks pod wodzą Pete’a Carrolla po Gus Bradley, Dan Quinn, Kris Richard i Ken Norton Jr. oraz trzeci asystent Seahawks, który ma awansować do roli z Quinnem i Richardem.

Przed dołączeniem do Seahawks Hurt spędził dwa sezony jako trener rozgrywający w Chicago Bears, pracując pod okiem znanego koordynatora obrony NFL Vic Fangio. Desai i Hurt pracowali razem pod okiem Fangio w Chicago w 2015 i 2016 roku, a następnie Desai kontynuował współpracę z Fangio przez kolejne dwa sezony, zanim opuścił Fangio, aby zostać głównym trenerem Broncos.

W swoich pięciu sezonach z Seahawks Hurt nadzorował linię defensywną, która wysłała Michaela Bennetta do Pro Bowl po sezonie 2017; w którym Garan Reed stał się dopiero trzecim defensywnym atakiem w historii franczyzy, wraz z Hall of Famers Cortez Kennedy i Johnem Randle, którzy zdobyli dwucyfrowe worki w jednym sezonie z 10,5 w 2018; A w ostatnim sezonie rywale ograniczyli się do zaledwie 3,8 jardów biegu na przeniesienie, co jest drugim najlepszym wynikiem w NFL.

Hurt rozpoczął karierę trenerską na Uniwersytecie w Miami, gdzie grał przez trzy sezony, zanim jego kariera została przerwana przez kontuzję, a później przeszedł na sezon na Florida International, po czym wrócił do Miami jako trener linii defensywnej Hurricanes. A potem wyznacz koordynatora. Hurt spędził cztery sezony w Louisville, zanim dołączył do rodziny Bears w 2014 roku.

Desai, lat 38, był koordynatorem defensywy w Chicago w zeszłym sezonie, jego dziewiątym w Bears, wcześniej pracował jako trener kontroli jakości defensywy przez sześć sezonów, zanim został trenerem bezpieczeństwa w 2019 roku. Doktorat z Columbia University i doktorat z administracji edukacyjnej z Temple University, przez dwa lata był adiunktem w Temple. Przed dołączeniem do ekipy Bears Desai spędził siedem sezonów w college’u, pięć w Temple, jeden w Miami i jeden w Boston College.

READ  Przedłużenie procesu przetargowego dla Manchesteru United za szejka Jassima bin Hamada Al Thaniego i Sir Jima Ratcliffe'a

36-letni Scott dołącza do Seahawks po tym, jak spędził ostatni sezon w Minnesocie jako trener obrony dla Wikingów. Wcześniej Scott spędził 14 sezonów w college’u, w tym trzy sezony pracując pod kierunkiem Nicka Sabana w Alabamie jako trener defensywnych linebackerów. Scott pomógł drużynie Crimson Tide zdobyć mistrzostwo kraju w 2020 roku i pomógł rozwinąć przyszłe gwiazdy NFL, takie jak Patrick Surtain II i Trevon Diggs.

W innych zmianach tytułu Dave Canales przejął funkcję trenera rozgrywającego po odejściu Austina Davisa. Aaron Curry został mianowany asystentem trenera linii defensywnej/end defensywnych; Brad Edjek, były trener QC w ataku, jest teraz Asystentem Trenera Recepcji; Kerry Joseph, były przyszły asystent trenera, jest teraz asystentem trenera rozgrywającego. DeShawn Shead został mianowany asystentem trenera defensywy; Damione Lewis został mianowany Asystentem Linii Obronnej / Trenerem Interwencji; Will Tukwavu został mianowany trenerem QC Defense.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *