Sean McVeigh odrzuca możliwą ofertę Amazona dotyczącą pozostania z Ramez

Sean McVeigh nie opuści baranów.

Amazon Prime Video planował spotkanie w przyszłym tygodniu z głównym trenerem Los Angeles na temat jego transformacji w analityka gier NFL TV, a źródła uważają, że platforma może wzrosnąć do zaoferowania pięciu lat i 100 milionów dolarów na ekskluzywny pakiet w czwartek wieczorem jesienią . .

Ale McVeigh powiedział nie, prawdopodobnie z dużym wzrostem liczby taranów pod ręką. Trener wygrywający Super Bowl Zarabiał 8,5 miliona dolarów na sezon.

Piątkowy wieczór, Adam Schifter z ESPN ćwierkanie McVeigh powiedział mu, że „nie wykorzystuje żadnych możliwości telewizyjnych i jest zaangażowany w pomoc Ramsom w obronie tytułu Super Bowl”.

Sean McVay powiedział ESPN, że będzie bronił swojego tytułu Super Bowl z The Rams, zamiast korzystać z okazji telewizyjnych.
AP . zdjęcia

Możliwości telewizyjne doganiały McVaya.

McVay był zainteresowany Amazonem i Foxem. Z Amazonem McVay prawdopodobnie połączyłby siły z Alem Michaelsem, który jest Na linii 1 jarda, aby zostać wiodącym graczem na Amazon W jej programie telewizyjnym „Czwartkowa nocna piłka nożna”.

Michaels chciał wiedzieć, kim byłby jego analityk, ale teraz Troy Aikman, John Lynch i McVeigh powiedzieli, że nie.

Aikman wyjechał na „Monday Night Football” ESPN Za 90 milionów dolarów lub więcej na pięć. Aikman mógł podążać za swoim długoletnim partnerem Foxa, Joe Buckiem. ESPN chce, aby duet się zjednoczył, a Fox ma nadzieję, że zatrzyma Bucka.

Jeśli ESPN nie dotrze do Bucka, prawdopodobnie zwróci swoją uwagę na Michaelsa jako potencjalnego partnera Aikmana.

READ  Orły vs. Giants, jak oglądać: czas, kanał telewizyjny, strumień, kluczowe pojedynki, wybór play-offów NFL 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *