Sędzia NFL broni strachu przed dzwonieniem przez świadka do Chrisa Jonesa, mówi, że powrót do zdrowia po potknięciu się był „nieistotny”

w przeciwnym razie Wątpliwe szorstkie wezwanie przechodniów The Feathers odniosły sukces w NFL, ale w poniedziałek wieczorem sędzia Karl Chivers bronił swojej decyzji o ukaraniu Chrisa Jonesa defensywnie na Kansas City Chivers, dodając, że słabnący powrót Jonesa jest „nieistotny”.

Prowadząc 10 punktów pod koniec pierwszej połowy, Jones zaatakował Carra od tyłu, wystrzeliwując piłkę i odzyskując ją w tym, co mogło być. Obroty osiowe głowic.

Chris Jones został wezwany do kary za znęcanie się nad przechodniem.
(David Yollet/Getty Images)

Chivers domagał się szorstkości przechodniów, co skłoniło fanów na stadionie Arrowhead do wyrażenia swojej dezaprobaty.

Chris Jones z zadowoleniem przyjmuje NFL do przeglądu swoich trudnych decyzji:

W pomeczowym raporcie z rajdu Chivers stanął po stronie kontrowersyjnej rozmowy.

Rozgrywający jest w kieszeni i jest w pozycji podania. Otrzymuje pełną ochronę ze wszystkich stron tego, co dajemy pomocnikowi w pozycji podania. Więc kiedy został powalony, mój werdykt był taki, że obrońca wylądował na nim swoim Cała masa ciała Rozgrywający jest chroniony przed ekspozycją Cała masa ciała Z tego powodu postanowiłem bać się przechodniów – powiedział ESPN.

„Nie, ponieważ wciąż jest chroniony przed podaniem, aby mógł się bronić” – odpowiedział Chivers zapytany, czy słaby powrót do zdrowia unieważnia karę. „Tak więc, gdy jest w pozycji podania i faktycznie próbuje podać, otrzyma pełną ochronę, dopóki nie będzie mógł się obronić. Fakt, że piłka wyleciała, a obrona odzyskała ją później, nie jest tak istotny, jak ochronę, jaką otrzymuje pomocnik.”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Jones sprzeciwił się rozmowie w terenie, która, jak powiedział Chivers, nie została rozpatrzona.

Hit Chrisa Jonesa dotyczący Dereka Carra rozpalił media społecznościowe.

Hit Chrisa Jonesa dotyczący Dereka Carra rozpalił media społecznościowe.
(David Yollet/Getty Images)

– To kosztuje mecze drużyn – powiedział. „Jak mam radzić sobie z ludźmi? Jak mam tego nie obezwładnić? Robię wszystko, co w mojej mocy. Mam 325 funtów, dobrze? Czego chcesz, żebym zrobił? Pójdę z pełną prędkością, próbując uzyskać rozgrywający.

READ  Rankingi Fantasy Football – Tydzień 8: Sleepers, Starts and Sis – Michael Carter, Paris Campbell i nie tylko

Trener Andy Reed natychmiast wyraził swoje niezadowolenie z połączenia na boisku. Dzieje się tak po tym, jak w niedzielę wywołał kolejny kontrowersyjny spór w rozmowie z obserwatorem, kiedy urzędnicy gry wezwali do kary Atlanta Falcons defensywny sprzęt Grady Jarrett Za jego pozornie nieszkodliwe podejście do Toma Brady’ego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Grady Jarrett z Atlanta Falcons znokautował Toma Brady'ego Buccaneers na Raymond James Stadium 9 października 2022 r. w Tampie na Florydzie.

Grady Jarrett z Atlanta Falcons znokautował Toma Brady’ego Buccaneers na Raymond James Stadium 9 października 2022 r. w Tampie na Florydzie.
(Julio Aguilar/Getty Images)

dał flagę piracka zatoka tampa Spadaj jako pierwszy i pozwól im zabraknie czasu na zwycięstwo 21-15.

Źródła powiedziały The Associated Press, że NFL planuje omówić tę sprawę podczas przyszłotygodniowego spotkania właścicieli w Nowym Jorku, ale dodały, że liga nie planuje w tym momencie żadnych zmian zasad.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.