Selektor tapet w systemie Android 15 umożliwia udostępnianie tapet AI

W Androidzie 15 Beta 3 wprowadzono nowy selektor tapet, który umożliwia udostępnianie tapet AI utworzonych na Pixelu 8+.

Selektor/edytor tapet w Androidzie 15 lepiej radzi sobie z rozróżnianiem ekranu blokady od ekranu głównego za pomocą interfejsu użytkownika opartego na karcie. Dotknięcie przeniesie Cię do podglądu na pełnym ekranie – bez dwóch przycisków na dole – gdzie możesz powiększać/pomniejszać w celu dostosowania.

Kliknij znacznik wyboru w prawym górnym rogu, aby powrócić do widoku karty. „Ustaw tapetę” to ostatni krok, w którym możesz wybrać, czy chcesz zastosować ją na obu powierzchniach, czy tylko na jednej. Tak jak poprzednio, możesz powtórzyć proces, aby ustawić niezależne tapety. (Procesowi temu przydałoby się niewielkie uproszczenie.)

Ten nowy interfejs karty jest szczególnie przydatny w przypadku Pixel Fold, ponieważ umożliwia wyświetlanie podglądu ekranu wewnętrznego.

Podczas interakcji z tapetami AI (h/t @the_husbandalorian W tematach) na dole znajdziesz przyciski Pióro i Udostępnij. Ikona edycji to istniejąca możliwość szybkiej zmiany monitu, ale udostępnianie to nowość w przypadku tapet generatywnych. Możliwość ta istnieje już w programie Emoji Workshop i zaspokoi ogromne zapotrzebowanie użytkowników.

Od wersji Beta 3 możesz otworzyć arkusz udostępniania systemu, ale teraz nie można pobrać ani przesłać pliku tapety.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Sezony „Diablo 4” nie przejmą celowo twojego życia, co jest odświeżające

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *