Seria „Knuckles” z Idrisem Elbą w pracach w Paramount+ – Termin

Ekskluzywny: Chociaż drugi film nie ugina się do wiosny, Paramount Pictures i Sega Corp szybko się rozwijają Jeż Sonic Universe ma projekty zarówno na polu filmowym, jak i telewizyjnym.

Paramount i Sega rozpoczęły prace nad trzecim pełnometrażowym filmem do serii, podczas gdy Sega i Paramount+ pracują nad stworzeniem pierwszej w historii oryginalnej akcji na żywo. Mój głos Seria, której premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Będzie zawierać postać stawyz Idris Elba Wracając do głosowania roli po debiucie w sequelu, który kłania się 8 kwietnia.

Ogłoszenie pojawiło się podczas wtorkowego wydarzenia Viacom Investor, na którym Brian Robbins, prezes i dyrektor generalny Paramount Pictures & Nickelodeon; Chief Content Officer, Movies, Kids & Family – Paramount+ dostarczył wiadomości podczas pokazu.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że trzeci film kinowy Sonic i pierwsza seria Sonic na żywo dla Paramount + jest aktywnie rozwijana. Mamy fantastyczną współpracę z Paramount i jesteśmy podekscytowani dalszym rozwojem Jeż Sonic powiedział Haruki Satomi, dyrektor generalny Sega. 2022 zapowiada się na znaczący rok dla franczyzy z drugim filmem pokazanym w kwietniu tego roku, a także granice wokalneNiecierpliwie wyczekiwany tytuł gry wideo, który pojawi się w te wakacje. Sonic jest kochany przez fanów na całym świecie od ponad 30 lat i nie możemy się doczekać, aby nadal dostarczać im niezapomnianych chwil i doświadczeń przez wiele nadchodzących lat.”

WME. najważniejsze zdjęcia

Jeż Sonic Pobiła wiele rekordów kasowych, w tym stała się najbardziej dochodową grą wideo wszech czasów, kiedy trafiła do kin w 2022 roku, przynosząc prawie 320 milionów dolarów na całym świecie. Sukces dał Paramount kolejną franczyzę, w której można było się zanurzyć, a studio szybko przeszło do przodu w rozwoju sequelu. Jeż Sonic 2 Oryginalna obsada odtwarza, a także przerabia obsadę reżysera Jeffa Fowlera ze scenarzystami Patem Caseyem i Joshem Millerem. Producentami są Neil H. Moretz, Toby Asher i Toru Nakahara, a producentami wykonawczymi Satomi, Nan Morales i Tim Miller.

Ponieważ studio nadal buduje na obiecującej liście filmów, Mój głos Jest to doskonały przykład typu IP, na którym chcą się skoncentrować, dając im cztery filmy, które dobrze radzą sobie w kasie oraz funkcję, której mogą użyć, aby dostarczyć więcej treści na platformę streamingową.

„Przez ponad trzy dekady świat żywych i wyjątkowych postaci Sonic the Hedgehog stworzył jedną z najbardziej entuzjastycznych fanów” – powiedział Robbins. „Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Segą, Nealem Moritzem i wszystkimi naszymi kreatywnymi partnerami, gdy będziemy badać dodatkowe sposoby kompleksowego rozszerzenia franczyzy Sonic the Hedgehog na różne platformy i przyciągnięcia jej lojalnych odbiorców na całym świecie”.

ViacomCBS/Paramount Investor Day: Całkowite spełnienie terminu

W oparciu o przebojową światową serię gier wideo firmy Sega, Jeż Sonic Serial filmowy opowiadający historię najszybszego jeża na świecie, który obejmuje swój nowy dom na Ziemi. Pierwsza odsłona serii filmów, wydanej w lutym 2020 roku komedii przygodowej akcji na żywo, opowiada historię Sonica i jego nowego najlepszego przyjaciela Toma (James Marsden), którzy łączą siły, by bronić planety przed geniuszem zła, doktorem Robotnikiem (Jim). Carrey) i jego plany dominacji nad światem. W filmie rodzinnym występuje także Tika Somber, z Benem Schwartzem jako głosem Sonica.

„świat Jeż Sonic Od dziesięcioleci pobudza wyobraźnię i cieszymy się, że możemy przesuwać granice tego, co może zaoferować seria, oferując światowej klasy występy zarówno na dużym ekranie, jak i dla fanów Sonic w domu. „Niebo naprawdę jest granicą i jestem bardzo dumny, że mogę być częścią tworzenia nowej zawartości Sonic dla starych fanów, a także przedstawiania Sonica nowej generacji” – powiedział Moretz.

READ  Pierwszym meksykańskim stoiskiem taco, które otrzymało gwiazdkę Michelin, jest mała firma, w której mięso poddawane jest obróbce cieplnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *