Seria „Wonder Man” w dziełach Marvela, Disney+ – The Hollywood Reporter

cudowny człowiek Jest najnowszym superbohaterem Marvela, który został potraktowany na ekranie.

Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni dyrektor Destin Daniel Creighton Współpracował z Andrew Guestem, scenarzystą i producentem takich komedii jak Brooklyn Dziewięć-Dziewięć A komunikacja społeczna, Aby zająć się serią wydarzeń na żywo z udziałem starożytnej postaci Marvela.

Guest będzie głównym scenarzystą serialu, a Cretton wyprodukuje i prawdopodobnie wyreżyseruje jeden lub więcej odcinków. Cretton działa przez Jego ogólna oferta z Studio MarvelaPod koniec zeszłego roku wpadłem w poświatę shang chiPowodzenie.

rozwój tzw cudowny człowiek Jest wciąż na wczesnym etapie, ale jeśli coś się wydarzy, kamery mogą zostać pokazane w 2023 roku.

Wonder Man to jedna z najstarszych postaci Marvela, po raz pierwszy przedstawiona na stronach w 1964 roku Mściciele Nr 9. Początkowo był złoczyńcą i pojawiał się sporadycznie we wczesnej erze Marvela, dopóki nie został ponownie wyobrażony jako bohater (i mściciel) pod koniec lat siedemdziesiątych.

W latach 80. postać naprawdę się pojawiła. Znany jako Simon Williams, był członkiem założycielem West Coast Avengers z siedzibą w Los Angeles, a dzięki stylizacji, która obejmowała golf, czerwoną kurtkę i okulary przeciwsłoneczne, stał się celebrytą dzięki swojej codziennej pracy jako aktor i biznesmen.

Postać nawiązała również silne więzi z klasyką (a teraz, dzięki filmom Marvela i znanej na całym świecie serii nagrodzonej Emmy) postaciami Vision i Wanda/Scarlet Witch. Historie łączyły go z robotem za pomocą energii jonowej i fal mózgowych, które wskazywały, że obaj byli podobni do braci. Wonder Man nawet rozwinął uczucia do Wandy po zerwaniu z Visionem.

Postać, która wciela się w postać z serii Disney +, nie została jeszcze ujawniona. Marvel może poprowadzić bohatera ścieżką Hollywood, dotychczas nieodkrytą w MCU, lub może postawić go na pasie Wanda-Vision, coś, co firma kontynuowała, nawet z najnowszymi filmami, Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa. Więc jest plik WandaVision oddzielny pokaz w rozwoju Złoczyńcę gra Agatha Harkness, Katherine Hahn.

READ  Komik Dave Chappelle zaatakował na scenie podczas programu Netflix w Los Angeles

Marvel był stale płodny w serialu Disney+ od czasu jego premiery z WandaVision Początek 2021. Transmisja niedawno zakończona Księżycowy rycerz Teraz w trybie kampanii Emmy, podczas gdy Pani Marvell Wciąż jest w połowie i generuje jedne z najlepszych recenzji jakiegokolwiek programu Marvela do tej pory. She-Hulk: Adwokat Ma trafić w sierpniu, podczas gdy Samuel L. Jackson świecił Sekretna inwazja i żelazne serce W takim razie na pokładzie.

Później powstaje pół tuzina programów, w tym drugi sezon loki oraz Nowa nieostrożny seria.

Oprócz pracy nad Wonder Man, Cretton pracuje nad kontynuacją shang chi Wyreżyseruje i wykona serial oparty na powieści graficznej Jin Luen Yanga Amerykanin urodzony chinczykiem dla Disney+.

Gościnny szlif to jego zęby w komiksach – wśród tych napisów znajdują się takie programy jak 30 kamieni A Wyjdź za mnie – ale ma doświadczenie Marvela: był producentem konsultingowym w hakseria stworzona przez Jeremy’ego Rennera i Hailee Steinfeld, która znana jest z zabawnego i lekkiego dotyku bohaterów i bohaterów.

Cretton jest reprezentowany przez WME i Goodman Genow. Gościa reprezentują UTA, Mosaic i McKuin Frankel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.