Setki zebrały się dla nauczycielki Memphis Elizy Fletcher

Eliza Fletcher nigdy nie ukończyła biegu na 8,2 mili.

34-letni nauczyciel w przedszkolu, ubrany w różową bluzkę i fioletowe szorty, zniknął w pobliżu kampusu University of Memphis w południowo-zachodnim Tennessee około 4:20 rano w zeszły piątek.

Setki osób zgromadziły się w Memphis wczesnym rankiem w piątek, aby zobaczyć, jak matka dwójki dzieci kończy swój już bieg.

We wtorek władze powiedziały Potwierdził, że ciało znaleziono dzień wcześniej Fletcher, „Lisa” też poszła. Od tego czasu policja zostanie nałożony Cleota Abston, 38, w związku z porwaniem i morderstwem Fletchera.

„Zbudowaliśmy ten przepływ [a] Sposób na uhonorowanie Lisy i radzenie sobie z własnymi uczuciami” – powiedzieli organizatorzy Opublikowany W wydarzeniu na Facebooku zatytułowanym „Let’s Finish Lisa’s Run” czytamy: „Ten bieg to 8,2 mil wzdłuż trasy, którą zwykle biega. … Naszym celem jest stanie w obronie kobiet w Mid-South i podkreślenie, że kobiety mogą biegać bezpiecznie w każdej chwili.

9 września biegacze złożyli hołd Elizie Fletcher, nauczycielce w przedszkolu i matce, która zginęła tydzień wcześniej podczas biegania w Memphis. (Wideo: Jackson Barton/The Washington Post, Zdjęcie: The Daily Citizen/The Washington Post)

O 4:20 rano — ostatni raz widziano żywego Fletchera — przyjaciele i nieznajomi ubrani w jaskrawe kolory i światła biegali, biegali i szli. Biegacze w Bostonie, Filadelfii i innych miejscach organizowali własne imprezy, aby oddać hołd Fletcher i innym kobietom, które zaginęły, były nękane lub czuły się niebezpiecznie podczas ćwiczeń.

„Światła Lisy świeciły tak jasno o 4:20 nad ranem” – powiedziała jedna z kobiet, która uczestniczyła w wydarzeniu w Memphis. napisał na swojej stronie w mediach społecznościowych. „…To jest dla Lisy, ale dla każdej kobiety, która chce biegać w dowolnym momencie swojego dnia. Zabłyśniemy dla Ciebie Liso.

Inna kobieta, która towarzyszyła grupie podczas piątkowego porannego biegu na Florydzie, napisała na Facebooku: „Kochanie #Elizafletcher, jesteśmy z Florydy. Nigdy cię nie spotkaliśmy. Nie biegniemy z tobą. Ale byłaś matką, profesjonalistką i biegaczką tak jak my, dlatego wstaliśmy dziś o 4 rano, żeby pobiec w Twojej pamięci. #Pokój”.

READ  Olympic Live: liczenie medali i aktualizacje dotyczące sportów zimowych

Od czasu jej zniknięcia kilka kobiet w różowych bluzeczkach i fioletowych szortach opublikowało w mediach społecznościowych selfie treningowe, uhonorowując Fletchera hashtagami #runforeliza i #finishelizasrun.

Organizatorzy wydarzenia odmówili komentarza w wiadomości do The Washington Post.

„Odrzucamy wszystkie wywiady, ponieważ tu nie chodzi o nas, chodzi o uzdrowienie, uhonorowanie Lisy poprzez zakończenie biegu i obronę praw kobiet” – powiedziała w rozmowie z The Post Danielle Heinemann, jedna z organizatorek imprezy.

Policja identyfikuje ciało porwanej biegaczki Elizy Fletcher

Podejrzany oskarżony o porwanie zaginionej nauczycielki z Memphis, Elizy Fletcher

2 września, zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Biuro Śledcze Tennessee, materiał z monitoringu uchwycił mężczyznę zmuszającego Fletchera do wsiadania do czarnego SUV-a.

Policja podejrzewa, że ​​Fletcher, zapalony biegacz, doznał „poważnych obrażeń” podczas uprowadzenia. „Wyglądało na to, że doszło do walki” – napisano w oświadczeniu, powołując się na nagrania z monitoringu.

Intensywne poszukiwania rozpoczęły się po tym, jak jej mąż powiedział policji, że uciekła o 4 rano i nie wróciła do domu. Tego ranka, około 6:45, rowerzystka znalazła parę różowych sandałów i telefon komórkowy na drodze poza kampusem uniwersyteckim. 6 września przeszukanie zakończyło się, a policja potwierdziła, że ​​zwłoki, które znaleźli dzień wcześniej za opuszczonym domem, niedaleko miejsca, w którym był ostatnio widziany, należały do ​​Fletchera.

DNA z różowych sandałów powiązało Upston z porwaniem, a zapisy telefonu komórkowego wskazywały, że Fletcher była w pobliżu, kiedy została zmuszona do wsiadania do SUV-a, podała policja.

Fletcher jest wnuczką nieżyjącego już Josepha Orgilla III, który prowadził Orgill, głównego dystrybutora sprzętu i produktów do majsterkowania. A Raport Dzieląc się z lokalnymi mediami, rodzina Fletchera opisała ją jako „radość” dla tych, którzy ją znali.

„Nadszedł czas, aby pamiętać i świętować, jak wyjątkowa była i wspierać tych, którzy tak bardzo o nią dbali” – powiedziała rodzina.

Lyric Li i Brittany Shammas przyczynili się do powstania tego raportu.

READ  Stany Zjednoczone aresztowały w marcu 210 000 imigrantów na granicy z Meksykiem, ustanawiając rekord.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *