Shah Rukh Khan i Deepika Padukone zgarnęli 70 crore w Dzień Republiki!

Shahrukh KhanI Deepika Padukone i Jana Abrahama Supergwiazda „Pathan” pędzi do przodu w kasie i jak! Po zarejestrowaniu ogromnej światowej kolekcji weekendowej o wartości 100 crore pierwszego dnia, drugiego dnia film odnotował ogromny wzrost.
Zobacz też: Recenzja filmu Pathaan: Zabawny, anarchiczny i dziwaczny thriller szpiegowski o zasięgu globalnym

Bataan zarobił pieniądze w weekend Dnia Republiki i odniósł pozytywny sukces, a kasy fiskalne głośno brzęczały w kasie. Film dodał ₹ 70 crore netto do sumy drugiego dnia w języku hindi. Rozwój „Pathaan” był historyczny, a kinowy szał odbił się szerokim echem w kinach. Dwudniowy „Pathaan” zarobił już 125 crore netto Rs, donosi boxofficeindia. Film w ciągu dwóch dni dorównał partyturą dubbingowanym wersjom „KGF 2” i „Bahubali – The Conclusion”. Na południu Pathan zarobił 1,22 crore netto z obwodu Kerala, podczas gdy rynki Nizam / Andhra i Mysore również miały pozytywny wpływ na sumę.
Przed wydaniem utworu „Pathaan” wywołał ogromne kontrowersje w związku z piosenką „Besharam Rang”, a wielu protestowało przeciwko szafranowemu bikini Deepiki. Chwaląc aktorkę za jej szybkie ruchy taneczne w piosence, SRK powiedział: „Potrzebujesz kogoś o posturze Deepiki, aby móc wykonać piosenkę smyczkową, taką jak Besharam Raang, a potem, wiesz, być w stanie zagrać akt, w którym bierze udział faceta, przyciąga go do siebie i uderza go, jest wystarczająco silna”. By to zrobić. Tego rodzaju mieszankę można osiągnąć tylko z kimś takim jak Deepika Padukone. Jak na bohaterkę akcji, można powiedzieć, jest dość wielowarstwową postacią. ”

Wyreżyserowany przez Siddhartha Ananda Pathaan przedstawia Johna Abrahama jako antagonistę, a Deepika i SRK łączą siły jako agenci szpiegowscy. Kamea Salmana Khana w filmie jako Tygrys Był również szeroko chwalony przez fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *