Shawn Mendes odkłada swoją światową trasę koncertową, powołując się na swoje „zdrowie psychiczne”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Shawn Mendes W piątek wieczorem ogłoszono, że postanowił odłożyć swoją światową trasę koncertową ze względu na jego „zdrowie psychiczne”.

Piosenkarz „Señorita” powiedział, że będzie musiał przełożyć trasy koncertowe po Uncasville w stanie Connecticut przynajmniej na 29 lipca, ponieważ jest w „punkcie przełomowym”.

„To łamie mi serce”, powiedział w poście w mediach społecznościowych za opóźnianie koncertów, ale „Brałem trasę od 15 roku życia i szczerze mówiąc, zawsze trudno było być w drodze z dala od przyjaciół i rodziny. „

Powiedział, że po kilku latach spędzonych z dala od trasy czuje się gotowy, aby wrócić na trasę, ale ostatnio zdał sobie sprawę, że było „za wcześnie i niestety, opłaty drogowe i presja uderzyły we mnie i osiągnąłem punkt krytyczny”.

SHAWN MENDES POKAZUJE SIĘ HYSIKĘ PODCZAS HAWAII T-Shirtless Outing

Dodał, że postanowił poświęcić trochę czasu „na uzdrowienie i zadbanie o siebie i mojego syna”. Zdrowie psychiczne przede wszystkimPo rozmowie ze swoim zespołem i pracownikami służby zdrowia.

Shawn Mendes pozuje jako Sir Lucien Grange został uhonorowany gwiazdą na Hollywood Walk of Fame 23 stycznia 2020 r. w Hollywood w Kalifornii. (Zdjęcie: David Livingston/Getty Images)
(Zdjęcie: David Livingston/Getty Images)

Tysiące fanów pozostawiło w komentarzach wiadomości z poparciem, w tym piosenkarz „Kochanie, jestem dobry”, Andy Grammer, który napisał na swoim Instagramie: „Kocham cię człowieku, jestem z ciebie dumny, że robisz to, czego potrzebujesz”.

Grammer niedawno przyznał w wywiadzie, że jego zdrowie psychiczne ucierpiało z powodu pandemii koronawirusa.

„Poślizgnąłem się naprawdę mocno i dostałem się na terapię, i to mnie rozbudziło” – powiedział Cincinnati Inquirer. „Nie byłem zbyt pozytywny. Naprawdę mocno się załamałem”.

Shawn Mendes rozpoczął rozstanie Camili Cabello po tym, jak związek stał się „stary”: Raport

23-letni Mendes już wcześniej głośno mówił o swoich zmaganiach, mówiąc fanom na Twitterze w kwietniu, że kiedy „czuje się przygnębiony” i martwi się, co ludzie mogą pomyśleć o jego rzeczywistości, „albo ubieram się swobodnie, albo się chowam”.

Dodał, że „ma 23 lata i zawsze czuje, że albo leci, albo tonie”.

Camila Cabello i Shawn Mendes występują na scenie podczas MTV Video Music Awards 2019 w Prudential Center 26 sierpnia 2019 r. w Newark w stanie New Jersey.  (Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)

Camila Cabello i Shawn Mendes występują na scenie podczas MTV Video Music Awards 2019 w Prudential Center 26 sierpnia 2019 r. w Newark w stanie New Jersey. (Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)
(Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)

„Prawda jest taka, że ​​nawet przy tak wielkim sukcesie nadal trudno mi poczuć się, jakbym nie zawiódł”, ale zapewnił fanów, że jest „w porządku” i miał tylko nadzieję, że jego pomysły „rezonują” z niektórymi ludźmi.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

A podczas wakacji zeszłego roku, pod koniec grudnia, piosenkarz opublikował wideo na swoim Instagramie, mówiąc, że ma teraz „ciężki czas z mediami społecznościowymi”, ale podziękował słuchaczom za telefon z nową piosenką „It’ll Be Alright” ”, który wyszedł po Jego rozstaniu z koleżanką wokalistką Camili Cabello.

Dodał: „Czuję się tak dumny z tej piosenki i jestem bardzo wdzięczny za nawiązanie z nią kontaktu, i jestem bardzo wdzięczny, że ludzie są przez nią atakowani i ludzie po prostu się nią cieszą”.

Trasa „Wonder” Mendesa rozpoczęła się 27 czerwca w Portland w stanie Oregon i miała potrwać do października w Stanach Zjednoczonych, a następnie na całym świecie następnego lata.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

Pierwszym koncertem, którego to dotyczy, jest sobotni wieczór St. Paul, Minnesota Show.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.