Shay Mitchell udostępnia pierwsze zdjęcie swojej drugiej córki ze swoim chłopakiem, Matty Babel

Shay MitchellStała się trochę większą rodziną. W niedzielę 5 czerwca Mitchell ujawniła na Instagramie pierwsze zdjęcie swojej drugiej córki, Romy. Dzień wcześniej potwierdziłem to Ludzie Ona i jej partner od pięciu lat, Babel umarłSwoje maleństwo przywitali pod koniec maja. Para jest także rodzicami 2-letniego Atlasa Noa.

Mitchell po raz pierwszy ogłosiła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka w lutym. The „dość mali kłamcy” Aktorka podzieliła się słodko-gorzkimi opowieściami na Instagramie o trudnościach zrównoważenia radości z nowego członka rodziny z żalem po stracie babci.

Skomentowała swoją wiadomość, mówiąc: „Zerwanie z ukochaną osobą i jednoczesne cieszenie się radością powitania innej osoby na tym świecie to wielki cykl życia”. „To także mój najtrudniejszy sezon. Nie mogę powstrzymać się od myśli, że taki był od początku plan wszechświata, wiedząc, że będę potrzebował innej światowej przyjemności, aby złagodzić stratę jednej z najważniejszych osób w moim życiu. Jednak , jest to dowód na to, że miłość, życie i strata mogą głęboko istnieć w tym samym czasie.”

Aktorka podzieliła się dalej, jak pocieszające było to, że jej dziecko i ukochana babcia łączą kosmiczny związek. „Gram, tęsknię za tobą każdego dnia. Kochanie, jesteśmy bardzo podekscytowani, że cię poznamy” – napisała. „Oddycham z ulgą, ponieważ wiem, że jesteście już połączeni w ten kosmiczny sposób.”

Mitchell ujawnił teraz, że Romę i jej babcię łączy bardziej szczególny związek poprzez imię dziecka. „Utrata najważniejszej osoby w moim życiu w tym samym roku, w którym powitałam drugą córkę, zmieniła dla mnie wszystko, ale jedno pozostaje niezmienne w mojej duszy – jestem pewien, że spędzili razem czas, a to przynosi mi spokój i radość. Cieszymy się, że jesteś tutaj Roma , nazwana na cześć mojej najlepszej przyjaciółki, mojej bratniej duszy, „mojej postaci”, mojej babci Romaine.

READ  Justin Lin jest poza „Fast X”: świat w kosztownym wyścigu, by go zastąpić

Mitchell zawsze była szczera w kwestii swojej rodzicielskiej podróży. Gwiazdka „Ty” otworzyła się wcześniej na temat próby pliku utrata ciąży W 2018 roku i zająć się depresja prenatalna Podczas gdy Atlas się spodziewał. Dzieląc się jej walką, Mitchell dzieli się również radością, jaką daje jej bycie matką.

„Prawda jest taka, że ​​zanim przyjechałeś, nie miałem pojęcia, że ​​potrafię pokochać coś takiego” Shay napisał na Instagramie Po urodzeniu swojej pierwszej córki. „Zastanawiasz się, czy to tylko coś, co ludzie mówią, ale to tak, jakby chemiczny skład mojego całego ciała i duszy zmienił się w chwili, gdy się poznaliśmy”.

Związane z: Shay Mitchell rzuca okiem na pierwszy rok małego Atlasa — odciąganie pokarmu, pieluchy Poopy i wszystko inne

Teraz, gdy ona i Babel oficjalnie powitali na świecie swoje drugie dziecko, Mitchell bez wątpienia będzie w przyszłości dzielić z nią bardziej zobowiązujące chwile dla mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.