Sheder Sanders został znokautowany i wyeliminowany z meczu piłki nożnej Kolorado przeciwko stanowi Waszyngton

PULLMAN, Waszyngton — Rozgrywający Kolorado Shedor Sanders został wyeliminowany z turnieju W piątek mecz ze stanem Waszyngton W noc po tym, jak w pierwszych 10 meczach został czterokrotnie zwolniony, w tym za brutalne uderzenie, które w pierwszej kwarcie zdawało się zranić jego prawe ramię.

Sanders, syn trenera Kolorado Deiona Sandersa, wrócił po uderzeniu tego ostatniego i rzucił 45-metrowe podanie do odbierającego Travisa Huntera. Następnie jednak opuścił mecz i udał się do szatni po niepowodzeniach w drugiej kwarcie, kiedy Colorado przegrywało 28-7. Rzecznik Kolorado potwierdził, że następnie opuścił grę na stałe.

W przerwie zastąpił go nowy rezerwowy rozgrywający Ryan Staub, gdy Kolorado ponownie miało problemy z ochroną podań, tym razem przeciwko drużynie Cougars, która przegrała sześć meczów z rzędu. Buffaloes (obecnie 4-7) weszli do meczu z drugim pod względem liczby worków w kraju (49).

Cheddar Sanders cierpiał na wszystkie z tych schorzeń z wyjątkiem jednej i występował wcześniej Zastrzyki środków przeciwbólowych potrzebne do zakończenia meczów. Jednak nigdy nie musiał opuszczać meczu z powodu wszystkich trafień, aż do piątku, kiedy od początku wydawało się, że jest skazany na porażkę w zimny jesienny wieczór tutaj, na stadionie Martin.

Rozgrywający Kolorado Shedor Sanders (2) jest wspomagany przez skrzydłowego Xaviera Weavera (10) po meczu w pierwszej połowie przeciwko stanowi Waszyngton.

Stan Waszyngton objął prowadzenie 14-0 na 5:14 przed końcem pierwszej kwarty po tym, jak Sanders był zmuszony grzebać w piłce po uderzeniu, które zdawało się trafić go w ramię – uderzeniem kasku w ramię od tyłu przez obrońcę Cougars Rona Stone’a Jr. . Następnie koleżanka Stone’a, Brennan Jackson, podniosła piłkę i zdobyła 40-jardowe przyłożenie.

Sanders, junior, ubrał się w strój do rozgrzewki i obserwował grę z boku po przerwie, kiedy Buffs prowadzili 42-7. Zakończył pierwszą połowę sześcioma celami w 10 próbach na 86 jardów i jednym przyłożeniem oraz bez przechwytów, co wystarczyło mu do ustanowienia rekordu Kolorado w jednym sezonie wynoszącym 3230 jardów, wyprzedzając Sefo Liufau w 2014 r. (3200).

READ  Teksas wprowadzi JJ Watta do Ring of Honor 1 października

Jednak statystyczne kamienie milowe nie były dla niego ważne. Kolorado przegrało 56-14 i zakończy sezon zasadniczy w przyszłym tygodniu w Utah.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w USA TODAY: Colorado QB Shedeur Sanders opuścił mecz przeciwko Washington State