Simone Biles oferuje wsparcie dla Mikaeli Shiffrin pośród krytyki Zimowych Igrzysk Olimpijskich: „Ludzie są do bani”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Simone Biles Daj kilka słów zachęty Michaeli Shiffrin po trudnym pokazie gwiazdy łyżwiarki na Olimpiada zimowa w Pekinie.

Shiffrin ubolewała w długim poście w mediach społecznościowych w czwartek nad krytyką, z którą spotyka się po nieudanej próbie zdobycia medalu w pięciu wyścigach singlowych i trzech niedokończonych ocenach.

Aktualizacje na żywo: Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

Amerykanka Michaela Shiffrin siedzi na poboczu toru po tym, jak jeździ na łyżwach w pierwszej rundzie slalomu kobiet na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 9 lutego 2022 r. w dzielnicy Yanqing w Pekinie.
(Zdjęcie: Associated Press/Robert F. Bucati)

Ale Bills, która przeszła przez własną walkę, wisiał na dwóch honorach… Udostępnij na InstagramiePrzypominając jej, że „ludzie są nieszczęśliwi”.

„Wiem o tym bardzo dobrze” – napisał Biles. „Przepraszam, że to masz! Źli ludzie ….! Idź kopnąć trochę w sobotę! Ale co najważniejsze, wykorzystaj ten moment. Ciesz się. Kocham cię !!!!”

Amerykanka Simone Biles reaguje po zdobyciu brązowego medalu na równoważni podczas finału organowego kobiecej gimnastyki artystycznej na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 3 sierpnia 2021 r. w Tokio w Japonii.

Amerykanka Simone Biles reaguje po zdobyciu brązowego medalu na równoważni podczas finału organowego kobiecej gimnastyki artystycznej na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 3 sierpnia 2021 r. w Tokio w Japonii.
(Zdjęcie AP/Ashley Landis)

Shiffrin weszła na Olimpiadę jako jedna z faworytek, zdobywając złoty medal olimpijski w 2014, 2018 i kilka mistrzostw świata na swoim koncie. Była również liderem w rankingach Pucharu Świata.

Po rozmowie z dziennikarzami na temat jej ostatniej porażki w czwartek, Shiffrin odpowiedziała krytykom w długim oświadczeniu.

Mikaela Shifrin ponownie krytykuje po rozczarowującym biegu olimpijskim: „Nie zawsze jest łatwo”

„Cóż, dzieci… karm je, czymkolwiek chcesz. Użalanie się nad sobą, smutek… pozwól indykom cię sprowadzić. Zawsze będą indyki. Albo znowu wstaniesz. Znowu. Znowu. Znowu. Znowu. Znowu ”, napisałem.

„Wstawaj, bo możesz, bo kochasz to, co robisz, kiedy nie jesteś pełen ludzi, którzy żywią do ciebie tak wiele oczywistej nienawiści. Po prostu wstań. Nie zawsze jest łatwo, ale to nie koniec świata na porażkę Porażka dwa razy Porażka pięć razy Na igrzyskach olimpijskich (wpisz mnie…)

READ  Ryan Fitzpatrick opowiada historię swojego zdjęcia bez koszulki podczas playoffów Bills | Buffalo Rachunki Aktualności | NFL

„Dlaczego wciąż wracam? O mój Boże, wie, że to boli bardziej niż ostatnio. Wróciłem, ponieważ te pierwsze 9 dań dzisiaj było niesamowitych, naprawdę raj. To jest miejsce, gdzie powinienem być i ja Jestem uparty jak s-. Więc chodźmy. Na jutrzejszy trening grupowy i ostatni wyścig alpejski przed igrzyskami olimpijskimi w sobotę.

Shiffrin powiedziała dziennikarzom, że „nie boi się” krytyki, która może się jej spotkać.

Amerykanka Mikaela Shiffrin pozuje po upadku w slalomie kobiet na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 17 lutego 2022 r. w dzielnicy Yanqing w Pekinie.

Amerykanka Mikaela Shiffrin pozuje po upadku w slalomie kobiet na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 17 lutego 2022 r. w dzielnicy Yanqing w Pekinie.
(Zdjęcie AP/Luca Bruno)

„To będzie kompletny bałagan… Ludzie mówią, jak niesamowicie zawiodłeś w ciągu ostatnich kilku tygodni w chwilach, które naprawdę się liczyły” – powiedział dwukrotny złoty medalista. „To naprawdę dziwne, ale teraz się tego nie boję. Prawdopodobnie dlatego, że nie mam już żadnej emocjonalnej energii do oddania”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Shiffrin ma jeszcze jedną ostatnią imprezę – Team Alpine – potencjalnie zdobywając medal.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *