Skyrim Together Reborn Co-Op Mod wreszcie wystartował

Wreszcie, mod kooperacyjny Skyrim Together Reborn jest dostępny do pobrania Za pośrednictwem modów Nexusa. Jak zapewne już się domyślasz, ma jeden bardzo konkretny cel: wprowadzić wieloosobowy tryb współpracy do Bethesdy The Elder Scrolls V: Skyrim, który został przetestowany z maksymalnie 30 graczami.

Jeśli cierpisz na deja vu, jest to całkowicie normalne. my Po raz pierwszy od ponad trzech lat pokryliśmy Skyrim razem, gdy tryb ma wejść w stan zamkniętej wersji beta. Jednak ambitny projekt został nagle wstrzymany z powodu skandalu, gdy opinia publiczna dowiedziała się, w jaki sposób modderzy wykorzystali skradziony kod ze Skyrim Script Extender (SKSE).

Jak potwierdzono W oficjalnych instrukcjachSkyrim Together Reborn został odtworzony od podstaw przez nowy zespół, który również podkreśla, że ​​ta wersja została znacznie ulepszona. Na przykład dostępna jest teraz pełna synchronizacja NPC, potworów (w tym smoków), zadań, ekwipunku i wyposażenia, pocisków, magii, ukrywania się, zamków, dopasowania koni i transformacji (w wampiry lub wilkołaki).

Dialogi są synchronizowane przez lidera partii. Kiedy lider drużyny porozmawia z NPC lub zdecyduje się na dialog, inni usłyszą i zobaczą to samo.

Oczywiście jedną z głównych zmian jest to, że gra nie będzie już wczytywać zapisu po śmierci. Zamiast tego postać gracza pojawi się w pobliżu. Jeśli postać gracza zginie w lochu lub wewnątrz lochu, pojawi się ponownie na początku lochu/w środku. Ponadto postacie automatycznie płacą wszelkie oczekujące premie za przestępstwa po śmierci, zapewniając w ten sposób, że nie będą nękane przez strażników podczas repostowania. Istnieje również opcja w ustawieniach serwera, w której repost kosztuje trochę złota.

Domyślne ustawienie trudności w Skyrim Together Reborn to Expert. Twórcy zalecają trzymanie go na jak najwyższym poziomie, ponieważ gra nigdy nie była zbalansowana do gry z więcej niż jednym graczem. Z prawie tego samego powodu nie zaleca się używania zwolenników NPC.

READ  PSLS PS5 Aktualizacja uzupełnienia 28 marca 2022 r.

PvP jest domyślnie wyłączone, chociaż istnieje ustawienie serwera, które może je włączyć. Pamiętaj jednak, że PvP nie będzie w żaden sposób zbalansowane.

Skyrim Together Reborn można zainstalować tylko na platformie Steam Skyrim Special Edition w wersji 1.6, Rozpoczęty wraz z aktualizacją z okazji 10. rocznicy w zeszłym roku. Jednak twórcy modów nie zalecają używania pakietu modów, który do niego dołączył, ani żadnego innego modu, jeśli możesz mu pomóc. Dzieje się tak, ponieważ nie są zsynchronizowane i mogą powodować problemy ze stabilnością. Mody graficzne powinny generalnie być w porządku, a jeśli naprawdę chcesz instalować mody, istnieje również konfiguracja serwera, która wymusza politykę modów, dzięki czemu wszyscy muszą instalować te same mody w tej samej kolejności.

Chociaż mod jest w wersji 1.0, zespół chce również zaimplementować dodatkowe funkcje, takie jak znaczniki wyzwalania/punktów trasy na mapie, zsynchronizowana pogoda i interfejs API skryptów. Zespół ma jednak nadzieję, że inni współpracownicy dołączą, aby pomóc teraz, gdy Skyrim Together Reborn jest open source.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.