’SM. Zwiastun Marvela przedstawia nastoletniego muzułmańskiego superbohatera w MCU

ten Nowy zwiastun „Pani Marvel” Balony z mową w kropki prosto z komiksu, przybliżają widzom Kamalę, a Muzułmanin, pakistańsko-amerykański uczeń liceum z New Jersey, która rysowała gryzmoły i marzyła o dołączeniu do superbohaterów, których kiedyś kochała. Kamala, która pojawiła się w komiksach w 2013 roku, zanim w następnym roku dostała własną serię, była pierwszą muzułmańską superbohaterką Marvela.
Chociaż pewnego dnia mamy nastoletni bohater (w tej roli Iman Villani) Seria, która ma stać się jednym z najpotężniejszych wojowników kryminalnych Marvela, wydaje się służyć jako opowieść o jej początkach. Spotykamy Kamalę, która spotyka kolegów z klasy, którzy źle wymawiają jej imię i wyśmiewają się z jej koszulki zemsty. Wpatrujesz się w chłopca bez koszuli na przyjęciu w otoczeniu równie onieśmielających przyjaciół. Co ważniejsze, postrzega siebie jako kopię Kapitan Marvelkosmiczny kod w MCU.

Ten sen na jawie to tylko fantazja, więc tak się nie dzieje: zwiastun nie tylko pokazuje nam, w jaki sposób Kamala zdobywa swoją moc lub zasięg (tutaj nie ma spoilerów) — opisuje je jako „kosmiczne”.

„To nie brązowe dziewczyny z Jersey City ratują świat” – mówi Kamala w jednym z etapów zwiastuna. Ale pani Marvel prawdopodobnie udowodni jej, że się myli.

Jakich wrogów spotka Kamala po ukończeniu szkoły średniej, czyli przerażająco atrakcyjne dziewczyny i koleżanki z klasy? Czy jej rodzina pozna jej super tajemnicę? A kiedy dołączy do swojego idola, Kapitana Marvela, w obronie Ziemi przed międzygwiezdnymi najeźdźcami? (Ma pojawić się w nadchodzącym sequelu „Captain Marvel” „The Marvels”).

MCU uwielbia powolne kompilacje, więc prawdopodobnie ani Kamala, ani widzowie nie otrzymają odpowiedzi na każde pytanie. Fani Marvela mogli już zacząć teoretyzować, ale będą musieli poczekać do 8 czerwca, kiedy serial zacznie być emitowany w Disney+, aby zobaczyć, jak potoczy się historia Kamali.

READ  Netflix anuluje Resident Evil po jednym sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *