Sony ma kolejną listę oczekujących na zakup PS5 i jest już otwarta

Po dwóch kolejnych dniach publicznych popołudniowych uzupełnień PlayStation 5 Sony poszukuje trylogii. Producent konsoli otworzył kolejną publiczną kolejkę, aby kupić konsole PS5 i Możesz dołączyć teraz. Oczekuje na dostępność Po umieszczeniu w kolejce możesz mieć możliwość zakupu standardowego PS5 za 499,99 USD, wersji cyfrowej za 399,99 USD lub pakietu z cyfrowym kuponem do pobrania Zakazany horyzont na zachód Za dodatkowe 50 USD (co jest zniżką, tak przy okazji). Postawiłbym na najbardziej dostępne pakiety.

Widzieliśmy, że ostatnie dwie uzupełnienia zapasów Sony wciąż są otwarte od kilku godzin, a wiele osób z powodzeniem kupuje konsole. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto PlayStation Network (jedna konsola na konto), a jeśli zarejestrujesz się w PlayStation Plus, otrzymasz bezpłatną wysyłkę. Miejmy nadzieję, że dostępność wystarczy, że kiedyś nie będziemy potrzebować cyfrowych kolejek. W międzyczasie życzę powodzenia w dzisiejszym zakupie PS5.


PlayStation 5

Konsola domowa nowej generacji firmy Sony, która zawiera napęd dyskowy, umożliwia granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne na PS4 i PS5.

Kilka dodatkowych gier i akcesoriów do rozważenia z konsolą

Każda nowa konsola potrzebuje gier i podstawowych akcesoriów, których nie ma w pudełku. Oto kilka, które proponujemy.


PlayStation Plus (Członkostwo roczne)

Przedpłacone karty członkowskie PlayStation Plus i PlayStation Now nadal można wymieniać na trzy nowe poziomy nowej usługi Sony: PlayStation Plus Essentials, Extra i Premium. Wszystkie te subskrypcje zapewniają grywalność online, a różne rodzaje gier do pobrania są zawarte w ramach członkostwa.


Gran Turismo 7

Najnowsza odsłona popularnej serii „Real Driving Simulator” firmy Polyphony Digital. Gran Turismo 7 To święto samochodów, z rozbudowanym trybem kampanii i trybem fotograficznym.


Ratchet and Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda Insomniac Games w Pytania i stukot Seria jest jak dotąd najprzyjemniejszym wpisem. Jest to również pierwsza premiera na PS5, która prezentuje oszałamiającą grafikę i szybkie ładowanie.


Diabelskie dusze (2020)

Nowa wersja gry 2009 dusze demonów Obsługiwany przez FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

READ  Pixel Watch z krótkim czasem pracy na baterii został zasugerowany przez porzucenie pakietu Fitbit APK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.