Stacey Chapin: Matka jednego z czterech studentów University of Idaho zadźganych na śmierć w zeszłym roku nie będzie uczestniczyć w procesie oskarżonego o zabójcę

Ted S. Warren/AP/Plik

Stacey Chapin opowiada o swoim synu, Ethanie Chapinie, podczas czuwania nad czterema studentami, którzy zginęli w Moskwie, Idaho, 30 listopada.CNN

Matka jednej z czwórki studentów University of Idaho Brutalnie pchnięty nożem W zeszłym roku w domu poza kampusem powiedziała, że ​​nie weźmie udziału w procesie oskarżonego o zabójstwo jej syna.

„To nie zmienia wyniku” – powiedziała Stacey Chapin, której 20-letni syn Ethan zginął w ataku. Savannah Guthrie z NBC Uczestnictwo w postępowaniach sądowych. „To energia, która nie wydaje się dobrze spożytkowana”.

Ethan Chapin, 20 lat w Chana Kernod; Kaylee Goncalves, 21 lat; i Madison Mohan, lat 21, byli tam został znaleziony martwy 13 listopada wysyła fale uderzeniowe Przez małe miasteczko Moskwa, Idaho.

„On jest najlepszym dzieckiem” – powiedziała Stacey Chapin o swoim synu podczas wywiadu w „Today Show” w poniedziałek. „Wszyscy go kochali. Był gorący. Był inkluzywny. Był dzieckiem, z którym chciałeś spędzać czas – powiedziała.

Od Xany Kernodle

Chany Kernodle i Ethana Chapina

Brian Kohberger, absolwent kryminologii na pobliskim Washington State University, został aresztowany w grudniu, a później w związku z morderstwami. Oskarżony Cztery zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i jeden zarzut włamania.

A Sędzia wszedł W zeszłym miesiącu nie przyznał się do winy podczas rozprawy sądowej i ma stanąć przed sądem w październiku.

Zamiast uczestniczyć w przesłuchaniu, Stacey Chapin powiedziała, że ​​ona i jej mąż skupiają się na pomocy swojej rodzinie w uzdrowieniu. Ethan Chapin był trojaczkiem i po jego śmierci jego rodzeństwo wróciło na University of Idaho i pomyślnie ukończyło semestry, powiedziała ich matka.

„Budzimy się każdego ranka i decydujemy, że najlepsze, co możemy zrobić, to dać z siebie wszystko” – powiedziała Stacey Chapin.

Kilka miesięcy po morderstwach Stacey Chapin napisała książkę o swoim synu zatytułowaną „The Boy Who Blue”.

READ  Recenzja OnePlus 10 Pro: oryginalny OnePlus nie spodobał się zbytnio

„Urodził się szczęśliwy. Był hojny” – powiedziała Stacey Chapin. To niesamowite. Mam na myśli, mówię ludziom, że jeśli w ciągu swojego życia dotknę tylu żyć, co on przez 20 lat, ociepli każdy pokój. Miał cudowny uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *