Stacja SFO zostaje ewakuowana po znalezieniu „przedmiotu pozostawionego bez opieki” przy strefie gastronomicznej


Zdjęcie z pliku Terminalu 2 na międzynarodowym lotnisku w San Francisco.

Dzięki uprzejmości SFO

Pasażerowie międzynarodowego lotniska w San Francisco zostali ewakuowani z Terminalu 2 po znalezieniu pozostawionego bez nadzoru przedmiotu w niedzielne popołudnie.

Przedstawiciele SFO ogłosili krótko przed godziną 13:00, że mieszkańcy opuszczają budynek, aby policja mogła zapewnić bezpieczeństwo okolicy. „SFPD ​​odpowiada na obszar strefy gastronomicznej Terminalu 2 w celu bezobsługowego skanowania przedmiotów”, lotnisko ćwierkanie. „Obszary Food Court i Gate D są usuwane ze względu na dużą ostrożność”.

Ponad godzinę później CTC ogłosiło o 2:30, że ewakuacja została zniesiona. „Problem został rozwiązany. Personel wrócił do punktu kontroli bezpieczeństwa. Pasażerowie powinni zostać wkrótce odprawieni” – poinformowało lotnisko w oświadczeniu.

Filmy i zdjęcia zamieszczone przez podróżnych pokazywały tłumy pasażerów czekających przed terminalem lub proszonych o zebranie się w innym terminalu podczas opóźnienia. Nie jest jasne, jak długo potrwa pozostała rezerwa, chociaż kilka lotów, które miały wylecieć o godzinie 13:00 lub później, zostało opublikowanych jako „opóźnione” w Tablica odlotów.

Wyjście 2 Posiada salon Alaska Airlines i obsługuje wiele innych krajowych linii lotniczych, takich jak Delta i American Airlines.READ  Microsoft przedstawia w Malezji inwestycję o wartości 2,2 miliarda dolarów skupioną na sztucznej inteligencji i chmurze | technologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *