Steelers punkty kontra Browns, fast food: Nick Chubb, Amary Cooper prowadzą Cleveland obok Pittsburgha

Cztery dni po bolesnej porażce Browns odbiły się, pokonując swojego wieloletniego rywala u siebie w „Chursday Night Football”. Z pomocą Nicka Chubba i solidnym drugim przejazdem z obrony, Brown wygrał 29-17, aby przejść do 2-1 w sezonie. Pittsburgh, wracając po rozczarowującej porażce w drugim tygodniu, spadł do 1-2.

Po 14-13 w przerwie Brown zdominował mecz, strzelając pierwsze dwa pchnięcia w drugiej połowie. Ofensywa została podsycona przez Chubba, który zakończył noc ze 113 jardami na 23 trenerach. Cleveland również otrzymał wspaniały wieczór od Amari Cooper, którego złapanie z 32 jardów w trzeciej i 1 w grze wylądowało Chubb na 1 jardzie, zwiększając przewagę Browna do 23-14 na 9:29 przed końcem. Brown postawił wykrzyknik na zwycięstwo z defensywnym wynikiem Denzela Warda w ostatnim meczu gry.

Po powolnych starciach po obu stronach piłki, Brown – prowadzony przez Chubba na 37 jardów – uderzył jako pierwszy po podaniu Jacobiego Brissetta do Coopera, który zakończył wieczór na 101 jardów w siedmiu chwytach. Steelers odpowiedział 5-jardowym torem Nagy Harrisa, aby rozpocząć drugą kwartę. tancerz baletowy jedna ręka Początkujący George Pickens zakładający Harris Landing.

Cleveland uratował sytuację, chwytając Davida Ngoku z Brisset, a do końca pierwszej połowy pozostało 8:58. Steelersi objęli pierwsze chwile prowadzenia później, gdy Mitch Trubesky strzelił bramkę w biegu na przyłożenie na 1 jard. Atak Pittsburgha rozpoczął się w drugiej połowie kolejnym obiecującym prowadzeniem, które ostatecznie zawiodło wkrótce po przekroczeniu linii pomocy. Po tym, jak niewiele robił przez większą część drugiej połowy, Pittsburgh zdołał strzelić gola w późnym momencie, dzięki czemu był to sześciopunktowy mecz na 1:46 przed końcem. Jednak rzut karny w następnym meczu pozwolił drużynie Browna skrócić zegar meczowy do dziewięciu sekund.

Silne wiatry wpłynęły na oba krzesła w pierwszej połowie. Boswell przegapił 53-jardową próbę w drugiej jeździe Pittsburgha. Dzieciak The Browns, początkujący kicker York PAT, chybił, ale nadrobił to, strzelając do bramki z pola 34 jardów pod koniec trzeciej kwarty, aby dać Clevelandowi na dobre prowadzenie.

READ  Boston Bruins „nic nie postawi” bramkarzowi Linusowi Olmarkowi po chwiejnym pierwszym playoffie

Dlaczego Steelerowie przegrali?

Przed wejściem do dzisiejszej nocy Trubisky nie rozegrał ani jednego meczu, na który przeszło ponad 200 jardów, ale udało mu się tego wieczoru, z linią bazową 20 na 32 na 211 jardów i bez przyłożenia.

Trubisky nie pokazał wystarczająco dużo w tym sezonie, a niektórzy pytają, czy powinien być na ławce dla nowicjusza QB Kenny’ego Picketta.

W ataku Deontay Johnson był wieczornym graczem Steelersów, z sześcioma przyjęciami na 63 jardy i słabą regeneracją, ale miał kilka kluczowych punktów. Najwyraźniej przestępstwo Steelersa ma wiele do zrobienia.

Obrona nie nadążała za Chubbem, jednym z najlepszych obrońców NFL, który w swoim CV strzelił kolejny mecz na 100 jardów.

Obrona tęskni za TJ Watt i historycznie nie wygrywa bez niego. Są teraz 0-6, gdy Watt jest na uboczu.

Dlaczego Brown wygrał?

Brown wyszedł z przegranej, gdy trzy etapy gry zmagały się i odzyskały siły dzięki grze, w której każdy miał pomocną dłoń w wygranej.

Brissett wydawał się pewny siebie i wytrwały, a gdy zaszła taka potrzeba, potrafił wykorzystać swoje pospieszne zdolności w sytuacjach krótkoterminowych.

Mówiąc o bieganiu, porozmawiajmy o Chubb. Chubb całkowicie zburzył obronę Steelerów, ustawiając 23 stojaki na 113 jardów i przyłożenie. Od 2018 roku rozegrał 24 mecze na 100 jardów, najwięcej w lidze w tym czasie.

Byłem również pod wrażeniem Coopera, który trafił z Brissettem i zakończył grę siedmioma chwytami na 101 jardów i przyłożeniem.

Tym, co przypieczętowało umowę z Browns, była obrona, która utrzymała Steelersów poza polem gry i wymusiła trzy serie z rzędu do końca gry. Steelers nigdy nie byli w stanie dojść do siebie po tych dwóch przystankach, co prowadzi nas do naszego punktu zwrotnego w grze.

(A lądowanie w obronie nie zaszkodziło w czasie śmieci).

punkt zwrotny

Pod koniec trzeciej kwarty podanie Trubisky’ego z 35 jardów do Jaylena Warrena zostało ponownie odwołane do rzutu karnego na Chukwuma Okorafora. Ta jazda doprowadziła do kopnięcia Steelersów wkrótce po tym, a Brown odpowiedział, strzelając bramkę z pola podczas następnej jazdy.

READ  Chiefs kontuzje przeciwko szarżującym Poniedziałek: Patrick Mahomes mówi, że jego ręka jest „dobra”

Gdy piłka wróciła, Steelerowie znowu nie mogli nic z nią zrobić, pokonując trzy razy.

Brown odpowiedział ponownie, tym razem używając 6:35, aby przejść 11 zagrań na 80 jardów i zdobył przyłożenie, aby uzyskać 23-14. W kampanii punktacji kilku graczy wywarło wpływ i Brown wydawał się mieć całkowitą kontrolę nad meczem, a Brissett wydawał się mieć całkowitą kontrolę nad swoim atakiem.

Chubb, który podczas tej wyprawy przeszedł ponad 100 jardów nad ziemią, miał sporą część biegu, w tym jeden na 16 jardów. Cooper mocno wzbił się w powietrze z 32-jardową przepustką, aby umieścić ich w strefie Steelers. Chubb był tym, który uderzył go na podwórku w wieku 4 i 1.

Co gorsza dla Steelerów, odpowiedzieli kolejną trójką, czyniąc ich dwoma z rzędu.

zagrać w grę

Steelersom nie udało się wygrać, ale mieli kolejną najlepszą rzecz, funkcję w sekcji „Gra w grę”.

Szeroki odbiornik George Pickens udowodnił, dlaczego mówi się o obozie treningowym Steelersa jednym chwytem. w pierwszym kwartale, Pickens wykonał niesamowity jednoręczny chwyt, który zdawał się przeczyć grawitacji.

Połów Pickensa pochodził z gry drugiej i trzeciej, a Trubisky rzucił jednego z nich na prawą stronę. Złapanie 36 jardów postawiło Steelerów na minusie i rozpoczęło zejście z Nagy Harris.

Co dalej

Brown uda się do Atlanty, aby zmierzyć się z Hawks w przyszłym tygodniu, w wieku 0-2 lat, gdy wejdą w trzeci tydzień. Dwie porażki Jastrzębi były bliskie, przegrywając 27-26 ze Świętymi i 31-27 z obrońcą Super Bowl. Mistrz baranów.

Steelers będą gospodarzem Jets w tygodniu 4. Atak Jets był do tej pory prowadzony przez Joe Flacco, Zach Wilson wciąż jest na uboczu z siniakiem kostnym i łzą łąkotki. Oczekiwano, że Wilson opuści dwa do czterech tygodni i nie wróci przez trzeci tydzień. W ciągu dwóch tygodni Flacco zajmuje trzecie miejsce w przejeżdżających jardach z 616, za Tua Tagovailoa Dolphins (739) i liderem Carson Wentz (650).

READ  Michael Andlauer zgadza się kupić senatorów za 950 milionów dolarów od NHL: Źródło