Steelersi zatrudnili Briana Floresa jako asystenta w trakcie jego sprawy w NFL

Giganci powiedzieli, że twierdzenia Floresa są „niepokojące i po prostu fałszywe” i powiedzieli, że mają „konkluzywne i obiektywne dowody”, że decyzja zespołu została podjęta dopiero następnego dnia po wywiadzie Floresa.

Flores powiedział również w swoim przypadku, że usiadł do fałszywego wywiadu z Broncos w 2019 roku, mówiąc, że oświadczenie Broncos było „rażąco błędne”. Ponadto Stephen Rose, właściciel Dolphins, jest oskarżany o wywieranie presji na ludzi, aby przegrywali mecze w celu zdobycia większej liczby draftów w sezonie 2019 i płacenie 100 000 $ za każdą przegraną. Rose nazwała swoje twierdzenia „fałszywymi, złośliwymi i oszczerczymi”.

Cztery dni po pierwszym oświadczeniu Ligi, że sprawa Floresa nie spełniała kryteriów, komisarz Roger Coodell wysłał notę ​​do wszystkich 32 komisji, obiecując, że nie będą czekać na rozwiązanie sprawy, aby ponownie ocenić i ponownie ocenić zasady różnorodności, równości i integracji. . Koodle powiedział, że NFL przeanalizuje twierdzenia Florisa, że ​​Ross przegrał mecze „całkowicie i niezależnie”.

NFL, 60 procent graczy w lidze to czarni, a obecnie ma trzech czarnoskórych trenerów: Tomlina, Mike’a McDonnell’a z Dolphins, wieloetnicznego i Lowe’a Smitha z Teksasu. NFL Zasada Rooneya, Grupy utworzone w 2003 r. w celu przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami nie-białymi i/lub kobietami na stanowiska kierownicze i kierownictwo wyższego szczebla, nazwane na cześć Dona Rooneya, założyciela firmy Steelers i jej własnej rodziny. Flores napisał w swoim przypadku, że ten układ może być w dobrych intencjach: „jest jasne, że reguła Rooneya nie miała zastosowania”.

READ  Runda finałowa w Pebble Beach została przełożona z powodu deszczu i porywów

Flores grał jako obrońca i obrońca w Boston College, a jedną z ról, jakie grał podczas jego 11-letniej pracy w New England Patriots, było trenowanie obrońców, podczas gdy w tym samym czasie został obrońcą.

W Pittsburghu zastąpi Keitha Butlera na stanowisku koordynatora defensywy drużyny z Darylem Austinem na początku tego miesiąca. Austin był jednym z czarnych trenerów wspomnianych w jego sprawie.

Wcześniej w tym miesiącu agent Austina Eric Mets powiedział Powiązana prasa Austin otrzymał fałszywy wywiad z Lions w 2018 roku, kiedy zespół próbował wypełnić swój główny trener, aby zaspokoić los Rooneya, który ostatecznie trafił do Matta Patricii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *