Stephen Strasbourg powróci na listę kontuzjowanych

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Około 27 godzin przed ponownym uderzeniem Stephena Strasbourga na Nationals Park Hill, Dave Martinez ogłosił w poniedziałek po południu, że praworęczny wkrótce powróci na listę kontuzjowanych. Podczas gdy reżyser przemawiał do dziennikarzy przed otwarciem serialu z Atlanta Braves, Strasburg przechodził badanie MRI, którego wyniki określą znaczenie jego ostatniego fiaska.

Nie trzeba dodawać, że było to przeciwieństwo tego, jak Washington Nationals chcieli rozpocząć trudny tydzień przeciwko rywalom z dywizji.

– Po meczu dowiemy się więcej o kontuzji i tych wszystkich rzeczach – powiedział Martinez o Strasburgu. Kto wraca, aby rozpocząć czwartek w Miami Marlins? Po długim okresie rekonwalescencji po operacji zespołu ujścia klatki piersiowej. „Ale… ta operacja, to ujście klatki piersiowej, po prostu nie wiesz. Nie wiemy, czy to jeszcze ten sam problem, ale będziemy wiedzieć więcej raz… kiedy otrzymamy MRI i lekarzy przeczytaj zdjęcie. Ale to jest okropne, ponieważ był podekscytowany powrotem.

Ostatni raz: Obywatele mniej niż ich pierwszy zamach ze stratą dla Browarów

Na starcie Marlins Strasbourg trafił siedem w ośmiu uderzeniach w 4 rundach. Ale co najważniejsze, rzucił 83 strzały i nie poczuł nic poza ogólnym wyczerpaniem. Zmieniło się to po sobotniej sesji Bullpen. Martinez powiedział dziennikarzom, że Strasburg „nie czuje się komfortowo, trochę irytuje”, ale nie określił obszaru w Strasburgu, który go niepokoił.

Po kolejnych operacjach pod koniec sezonu 33-latek opuścił większość ostatnich trzech lat. Jednak nie jest jeszcze w połowie siedmioletniego kontraktu o wartości 245 milionów dolarów, który podpisał po tym, jak został uznany za gracza roku na świecie w 2019 roku. Do tej pory umowa obejmowała 31 razy, a liczba ta prawdopodobnie zostanie zamrożona w przewidywalnej przyszłości. Przed czwartkowym pokazem na boisku Strasburg rozegrał trzy pomniejsze mecze eliminacyjne. Jego poprzedni start w kierunkach to 1 czerwca 2021 roku.

READ  Harpo w stanie Michigan zgadza się na przepisanie umowy

„Będziemy z nim tak ostrożni, jak to tylko możliwe i spróbujemy zrobić wszystko dobrze dla Stephena i tej organizacji w przyszłości” – powiedział Martinez. „Teraz jesteśmy na tych wyboistych drogach i zobaczymy, co się stanie”.

Na razie o wtorkowym starcie zadecydują Braves i Max Fried. Oczekuje się, że Strasburg przejdzie do IL przed tym meczem, robiąc miejsce na nowe ramię. Jedną z opcji startu jest Josiah Grey, który od początku poniedziałku był podrapany po 93-minutowym opóźnieniu w deszczu. Innym jest Jackson Tetro, który we wtorek wystartuje w klasie AAA w Rochester i będzie potrzebował miejsca w 40-osobowym składzie. 26-latek praworęczny miał mocny maj z Red Wings i ma ERA 4,19 w 12 startach. Bez względu na wszystko, Waszyngton jest opodatkowany przez krach Graya, a jeden z jego wieloletnich pomocników, Erasmo Ramirez, dźwiga ten ciężar w poniedziałek. Ale chociaż plany pokazowe są ważne – Nationals muszą również relacjonować podwójny mecz z Philadelphia Phillies w piątek – perspektywy kariery Strasburga są znacznie większym problemem.

Weekend Ryana Zimmermana podkreśla byłych obywateli, panie. patriotyczny „bobblehead”

W sierpniu 2020 r operacja cieśni nadgarstka w jego prawej ręce. W lipcu 2021 r. było Operacja zespołu ujścia klatki piersiowej, główny środek, który uniemożliwił niektórym strzelcom to samo. Ale w tym momencie Strasburg nie może pozostać wystarczająco zdrowy, aby obywatele mogli zobaczyć, co pozostało. Tęsknił za wczesnymi latami swojej mega-dekady. Wkrótce kwestia dalszych kroków zostanie wkrótce przekształcona, jeśli nie już, w to, czy Strasburg może być jakąkolwiek stałą w rotacji Waszyngtonu.

Z drugiej strony ma jeszcze dużo czasu, żeby się tam dostać, zwłaszcza że obywatele odbudowują się i nie płacą w tym roku. Ale z drugiej strony wydaje się, że każdy krok Strasburga idzie w złym kierunku.

— Steven jest tutaj — on będzie — powiedział Martinez. „Więc chcemy się upewnić, że teraz się nim zaopiekujemy. Mamy nadzieję, że uda nam się go odzyskać, a kiedy to zrobimy, to minie.”

READ  PGA Championship 2022 NA ŻYWO: Tabela liderów i najnowsze aktualizacje z Rory McIlroy w miksie, gdy Tiger Woods zmaga się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.