Stephen Strasbourg wraca na listę kontuzjowanych

Waszyngton – Stephen Strasburg Na listę poszkodowanych wraca niecały tydzień po powrocie z rocznej marginalizacji.

Strasburg, który miał wystartować we wtorek, odczuł dyskomfort po sobotniej sesji byków i przeszedł w poniedziałek rezonans magnetyczny. Podążaj za obywatelami 9-5 strata dla odważnychDyrektor generalny Dave Martinez powiedział, że we wtorek otrzyma więcej informacji o Strasburgu.

Prawa ręka miała 33 lata z powrotem do stosu W czwartek zrezygnował z siedmiu przejazdów w ośmiu uderzeniach i dwóch przejazdów powyżej 4 i 2/3 przejazdów przeciwko Marlinom. Oprócz zmęczenia w nogach, Strasbourg powiedział Martinezowi, że czuje się dobrze po swoim debiucie w sezonie.

Ale w niedzielę Strasburg ostrzegł zespół, że „nie czuje się dobrze”.

„Mieliśmy nadzieję, że to po prostu coś, co zniknie” – powiedział Martinez. „Nie zrobiła… Nie wiemy, czy to ten sam problem, czy jeszcze nie, ale będziemy wiedzieć więcej… Kiedy zrobimy MRI i lekarze przeczytają zdjęcie. Ale to jest do bani, bo on był podekscytowany powrotem. Ale mam nadzieję, że to tylko zwykła wpadka”.

W ciągu ostatnich dwóch lat w Strasburgu doszło do kontuzji. Sezon 2020 był ograniczony do pięciu rund z powodu operacji cieśni nadgarstka na prawej ręce, a kolejny sezon został skrócony do 21 2/3 klatek na operację ujścia klatki piersiowej. Strasburg przeszedł ciężką rehabilitację tej wiosny w kompleksie treningowym Nationals w West Palm Beach na Florydzie i rzucił trzy odwyki w Minor League, zanim został przywrócony.

„To stosunkowo nowa operacja po rozmowie z lekarzami i trenerami, która wpływa na mężczyzn w inny sposób” – powiedział Martinez o operacji ujścia klatki piersiowej. „Po operacji możesz zobaczyć rzeczy na większą skalę i mieć nadzieję, że wrócą i będą mogli wystawiać swoje pokazy i nagle stają się kimś takim, jakim byli wcześniej. Ale nie wiesz, czego się spodziewać , nie wiesz, ile czasu minie, zanim zaczniesz odczuwać ból. Widziałem to już wcześniej. U innych facetów, i zajęło to trochę czasu. Niektórzy faceci, kilka lat temu, byli w stanie wrócić i naprawdę to pokonać. Więc miejmy nadzieję, że nie będzie tak w przypadku Stephena. Jak powiedziałem, dla każdego melonika jest zupełnie inaczej.

READ  Chelsea 2-2 Wolverhampton, Premier League: reakcje po meczu, oceny

Kiedy Strasburg jest zdrowy, może zacząć się obracać. Po przejściu 5:0 po sezonie i zdobyciu tytułu najlepszego zawodnika Mistrzostw Świata 2019, Upadł Siedmioletni kontrakt o wartości 245 milionów dolarów z The Nationals. Długoterminowe zdrowie Strasburga przewyższa jego promowanie poprzez irytację teraźniejszości.

„Jak mówiłem przez cały czas, będziemy z nim tak ostrożni, jak to tylko możliwe i spróbujemy zrobić wszystko dobrze dla Stephena i tej organizacji posuwającej się naprzód” – powiedział Martinez. „Teraz jesteśmy na tych wyboistych drogach i zobaczymy, co się stanie”.

We wtorek na początku rotacji obywatele zajmą miejsce Strasburga, dzwoniąc po prawą rękę Jackson Tetro Od Triple-A Rochester do debiutu w Major League. 26-letni Tetreault jest 5-3 z ERA 4,19 w 12 startach (58 inningów) w tym sezonie z Red Wings. Gra zgodnie z harmonogramem, ostatnio wystąpił we wtorek. Nats wybrał Tetreault w siódmej rundzie draftu z 2017 roku.

— Było dobrze — powiedział Martinez. „Ma mieszankę trzech różnych tonów. Rzuca strzałami i to jest piękne. Radził sobie tam naprawdę dobrze, więc damy mu szansę na przedstawienie tutaj.”

pomimo Josiah Gray Nie rozpoczął zaplanowanego startu w poniedziałek po 1 godzinnym 33-minutowym opóźnieniu w deszczu. Nationals traktują rozgrzewkę przed meczem jako sesję gry, więc nie będzie dostępny następnego dnia.

Nie będzie jutro występował w programie” – powiedział Martinez. „Zrobił się gorący. Rzucił, jak sądzę, 37 boisk. To znaczy, był gorący i gotowy do pracy. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.