Steven Spielberg wyreżyseruje film oparty na postaci „Bullitta” – Termin

oprócz: Nawet gdy rywalizuje w kampanii sezonu nagród dla Historia po zachodniej stronie I postprodukcja jego na wpół autobiograficznego obrazu bajkarze, Steven Spielberg Nie mogę się doczekać zamówienia przyszłej karty tanecznej. Źródła mówią Deadline, że jest to związane z reżyserowaniem nowej oryginalnej historii skupionej wokół Franka zbudowaćPostać, którą grał, Steve McQueen W thrillerze 1968 zbudować. Spielberg wyprodukował również zdjęcie obok Kristi McCusco Krieger, z Josh Singer W samolocie napisać tekst. Film powstał w Warner Bros..

Źródła dodają, że bez scenariuszy i umów do sfinalizowania prawdopodobnie nie będzie to kolejny projekt Spielberga.

Źródła nalegały, że nie jest to remake oryginalnego filmu, ale raczej nowy pomysł skupiony wokół postaci. W oryginalnym filmie Frank Bullitt jest bezsensownym gliniarzem z San Francisco, szukającym przywódcy gangu, który zamordował jego świadka. Film jest uważany za jedną z najbardziej kultowych ról McQueena i przedstawia jedną z najsłynniejszych scen pościgów samochodowych w historii kina.

Syn Steve’a McQueena, Chad, i wnuczka, Molly McQueen, wyprodukują nowy film.

Znawcy twierdzą, że Spielberg od jakiegoś czasu bawi się pomysłem nakręcenia filmu opartego na postaci, a w zeszłym roku był bliski uczynienia go kontynuacją. zachodnia historia boczna, Ale idzie negocjować z McQueenami prawa do postaci, zanim dogoni ją jako reżyser. Ponieważ negocjacje trwały dłużej niż oczekiwano, Spielberg skupił się na reżyserii bajkarze, Film jest luźno oparty na dzieciństwie reżysera dorastającego w Arizonie, a on przeniósł się z tego filmu.

Gdy film jest owinięty bajkarzewrócił do projektu Bullitt i niedawno wykorzystał Singera do napisania scenariusza.

Spielberg ma już dobry początek roku Historia po zachodniej stronie Niedawno otrzymał siedem nominacji do Oscara, w tym nominacje za najlepszą reżyserię i najlepszy film. Jeśli chodzi o fabelmann-To zdjęcie kłania się w Święto Dziękczynienia.

READ  Jeremy Renner używa skutera z napędem silnikowym, jednocześnie odnawiając pług śnieżny - Variety Pack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *