Strategia projektu Perfect Fantasy Football 2022, Tour by Tour 2.0 | Wiadomości, tabele i prognozy dotyczące futbolu fantasy

• Idealna strategia draftu zaczyna się runda po rundzie, biorąc dwie kolejne rundy jeden po drugim w ciągu pierwszych trzech rund, pod nagłówkiem Indianapolis Colts RB Jonathan Taylor.

• W pierwszych pięciu rundach istnieje możliwość wybrania ciasnych końców i wyśrodkowania środka, co może wylądować w fantazyjnych menedżerach San Francisco 49ers TE George Keitel A Baltimore kruki QB Lamar Jackson.

• Przydatne jest przechowywanie odbiorników szerokokątnych później w wersji roboczej, w tym odbiorników szerokokątnych, takich jak Nowy Jork odrzutowce Garrett Wilson A weterani lubią Cincinnati bengalski Tyler Boyd.

• Znalazles Nathan JankeInne artykuły dotyczące projektu strategii, wybierz tutaj: Migawki 1-3A 4-6A 7-9 A 10-12.


Ten artykuł o idealnej strategii roboczej dotyczy tego, jak podejść do projektu fantasy football w 2022 r. Przyjrzymy się średniej pozycji rekrutacyjnej (ADP), aby zobaczyć, których graczy możemy oczekiwać, że będą dostępne z kolejnymi typami do doskonalenia talentów w całym składzie.

To ćwiczenie zakłada 12 drużyn z wynikiem PPR. Nie planujemy żadnych dramatycznych niepowodzeń ADP, ale ważne jest, aby zachować elastyczność i wykorzystać błędy przeciwników, gdy to nastąpi.

wszyscy PFF + .abonenci Teraz dostęp do naszej odnowionej witryny Przewodnik po projektach Fantasy Footballktóry ma wszystkie uproszczone i intuicyjne funkcje, których będziesz potrzebować, aby zdominować swój szkic w tym sezonie. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w PFF+ i wypróbuj za darmo już dziś

Runda 1 (1-12): Wyciągnij biegacza lub elitarnego szerokiego odbiornika

Plan na pierwszą rundę to po prostu wzięcie najlepszego gracza na planszę i zbudowanie wokół niego. Jonathan Taylor Jest on uzgodnionym najlepszym graczem bez względu na format ligi i powinien zostać wzięty, jeśli jest dostępny. Był w swojej własnej lidze, by wymknąć się w zeszłym sezonie, a jeśli już, to… Indianapolis ColtsAtak uległ poprawie, co może spowodować pojawienie się większej ilości czerwonej strefy.

miedziany kubek A Justin Jefferson Wyróżnia się wśród szerokich odbiorników. Kupp zakończył najlepszy sezon fantasy w historii przez szerokiego odbiornika w zeszłym sezonie, osiągając lepsze wyniki Randy Moss A Jerry Ricepodczas gdy Jefferson ma najwięcej jardów i przyjęć przez gracza w ciągu pierwszych dwóch sezonów i prowadzi Odell Beckham Jr., Mech i Ryż. Istnieje wiele innych świetnych opcji do biegania, ale te dwie są znacznie bezpieczniejsze. Możemy być bardziej pewni, że pozostaną w pierwszej piątce bocznych obrońców niż którykolwiek z pozostałych pięciu najlepszych obrońców na swoich pozycjach.

READ  Wieloletni asystent piłkarski Oklahomy Cal Gundy rezygnuje po przeczytaniu na głos słowa „haniebny” z iPada gracza

Christian McCaffreyA Austin EcklerA Nagy HarrisA Derek Henry A kucharz delfinów Wszyscy powinni znaleźć się w pierwszej ósemce. Wszyscy mają pewne obawy – w tym historię kontuzji, wiek, linię ofensywną lub ciężką specjalizację jako biegacz lub odbiornik, ale w ostatnich sezonach, kiedy są zdrowi, są najbardziej spójnym wyglądem fantasy, i jest wystarczająco dużo powodów, by sądzić, że Móc. Zrób to jeszcze raz.

W porządku jest powrót do szerokich odbiorników pod koniec pierwszej rundy, ponieważ może być lepiej najpierw wybrać szeroki odbiornik, a następnie zrestartować go zamiast odwrotnie, w oparciu o aktualne ADP. Stefon DiggsA Ja’Marr Chase A Davant Adams Wszystkie są opcjami.


Runda 2 (13-24): Wyciągnij działający szeroki odbiornik lub Mark Andrews

Uciekanie będzie popularnym wyborem w drugiej rundzie, ponieważ oczekuje się, że tylko tak wielu będzie graczem rozpoczynającym, a nie członkiem komisji. Posiadanie świetnych sponsorów na początku jest najlepszym sposobem na uzyskanie przewagi nad przeciwnikami.

Leonard Fortnite A Dandrey Swift W zeszłym sezonie prowadził ligę pod względem liczby bramek na mecz. Obaj gracze prawdopodobnie zobaczą spadek liczby podań rzuconych w tym sezonie, ale miejmy nadzieję, że nie za dużo. Alvin Camara A Aaron Jones Obaj strzelili ponad 64 gole w zeszłym sezonie, a także zajęli pierwsze i siódme miejsce pod względem bramek w ciągu ostatnich trzech sezonów. Kamara prawdopodobnie zostanie zawieszona, gdy Jones będzie walczył o strzały AJ DillonAle talentu graczy nie można odmówić.

Będę BarclayA Możliwy zwycięzca ligi Jafonte Williams A James Conner Są to inne występy, które należy wziąć pod uwagę w drugiej rundzie.

Debo Samuel A Kenan Allen Są szerokimi odbiorcami, których należy wziąć pod uwagę w rundzie 2 dla każdego, kto zdecydował się wycofać w pierwszej rundzie, a Samuel jest jedynym, który warto rozważyć na początku drugiej rundy. Był czwartym najlepszym szerokim odbiornikiem w pierwszej połowie sezonu 2021 w rekordowych formatach. To znalazło się poza pierwszą dziesiątką na przyjęciach, ale 18,0 jardów na odbiór zajął drugie miejsce wśród szerokich odbiorników z co najmniej 25 przyjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.