Strażnicy wybierają Charliego Colpersona i Matta Busha; Matt Carpenter został przydzielony do Triple-A

Charlie Colperson A Matt Bush Obojgu powiedziano, że będą w składzie Rangers Opening Day, podczas gdy Matt Carpenter Jest przypisany do Triple-A. (Evan Grant z Dallas Morning News Był jednym z tych, którzy przekazali te informacje.) Rangers będą musieli wykonać dwa identyczne ruchy, aby stworzyć parę 40-osobowych pozycji w składzie przed meczem otwierającym 8 kwietnia w Toronto.

Obaj weterani są dobrze znani w Arlington, gdzie Colbertson grał dla Rangers w zeszłym sezonie, a Bosch spędził wszystkie cztery sezony w mundurze Rangers. Culberson przyjechał do Teksasu w zeszłym roku na kolejnym, niewielkim kontrakcie i zaliczył 91 występów w 2021 roku, osiągając 0,243/.296/.381 w 271 meczach i grając głównie na trzeciej bazie, chociaż Culberson również był trochę podekscytowany na sześciu innych pozycjach. Rangersi ponownie rozmieszczą Culbersona w roli użytkowej, a Grant zauważy, że Culberson może wspierać każdą stronę poza Shortstop, taką jak Marcus Simin Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie przejdziesz z drugiej bazy na krótką pozycję Cory Seeger Dostaje dzień wolny.

Bosch podpisał dwuletnią umowę z nieletnim przed sezonem 2020, ze względu na fakt, że przeszedł operację Tommy’ego Johna w lipcu 2019 roku. Ominął go zarówno 2019, jak i 2020, aby wyzdrowieć po operacji, a następnie przegapił również około 2021 roku, rzucając tylko cztery rundy z powodu naprężenia zginaczy. Teksańczycy po sezonie usunęli Busha ze swojego 40-osobowego składu i zdecydowali się pozostać w organizacji, zamiast zostać wolnym agentem mniejszej ligi.

Ciężko wiedzieć, czego można oczekiwać od Boscha po trzech zasadniczo opuszczonych sezonach oraz sezonie 2018, który został przerwany przez problemy z łokciami. Jednak Rangersom spodobało się to, co zobaczyli u 36-latka w obozie, i nie jest wykluczone, że Bush mógł wygrać trochę szans na ratunek, biorąc pod uwagę, że Teksas nie ma nigdzie bliżej.

READ  Harpo w stanie Michigan zgadza się na przepisanie umowy

stolarz powiedział Kennedy Landry MLB.com i innym reporterom, że zaakceptuje swój przydział do Triple-A, zamiast przyjąć klauzulę o wycofaniu, ponieważ Carpenter myślał, że będzie potrzebował więcej czasu, aby przyspieszyć. Z powodu zamknięcia Carpenter podpisał umowę z nieletnimi tylko z Rangerem nieco ponad dwa tygodnie temu, a „Dla każdego, kto znajduje się w takiej samej sytuacji jak ja, bardziej odpowiedni był normalny trening wiosenny, aby uzyskać więcej szans, więcej powtórzeń i więcej ciosów. Więc całkowicie rozumiem ich decyzję. Za mało czasu, aby zorientować się, co się dzieje. Ale nie wstydziłbym się tam szansy [in Triple-A]. „

Trzy lata malejącej produktywności Carpentera spowodowały, że Cardinals odrzucili opcję zespołu w 2022 roku ze względu na jego usługi, a Carpenter wziął urlop poza sezonem. kompletnie zmieniony Mechanika wymachuje nim i podchodzi do deski. Mając tylko 18 PA podczas wiosennego treningu, czas w Triple-A dałby stolarzowi szansę na „Wskakuj na kij i miejmy nadzieję, otwórz oczy tak, jak się bujam. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.