Streamer Diablo II znajduje przedmiot, który wypada 1 na 3 miliony i natychmiast sprzedaje go dla śmiechu

Zbliżenie / Zaledwie kilka sekund przed transmisją na żywo epickiego momentu z trollem.

Rune Zod ma legendarne miejsce w Diablo II wiedza. Według danych niezwykle rzadki przedmiot z gniazdem, który może uczynić inny sprzęt w grze niezniszczalnym, szansa na wypadnięcie z najwyższej klasy wrogów w grze wynosi tylko 1 na 2 987 183. Jedno obliczenie.

Do dziś nie jest trudno znaleźć oddanych graczy, którzy ich rozpoznają Połączony Pomimo lat grania, nigdy nie widzieli legalnej wersji runy (chociaż Zduplikowane wersje utworzone przy użyciu usterek (może być mniej rzadkie).

więc kiedy Diablo Streamer i szybki biegacz Kano Runiczna kropla zobaczyła Zoda Podczas transmisji na żywo Diablo II: Zmartwychwstanie Biegaj w środę (tak jak Odnotowane przez GamesRadar), to był legendarny moment. A kiedy chwilę później Kano sprzedał te runy w grze za stosunkowo niewielkie 35 000 złotych monet, był legendarnym trollem.

„Proszę, na miłość wszystkiego, co święte…”

„Tak, to jest runa charakteryzująca się największą szybkością — zaczynamy” — powiedział cicho Kano podczas transmisji, gdy runa opadła, okazując niezwykły dystans, który przeczył powadze chwili. „Nawiasem mówiąc, to pierwszy Zod, jakiego kiedykolwiek znalazłem. Nigdy.”

Byli pełnym strumieniem. Runa Zod spada około 8:15:30.

Widzowie oglądający tę chwilę na żywo na czacie Twitcha nie byli całkowicie rozłączeni. „To najrzadsza rzecz, jaką kiedykolwiek upuszczono podczas sprintu” – powiedział użytkownik Twitcha R__A__C__E, być może trafnie. „Właśnie otworzyłem strumień WHAT THE F hahaha” – dodał użytkownik Twitcha, Tworzenie Madness.

Nastrój na czacie zmienił się dopiero chwilę później, gdy Kano opuścił loch, podszedł do sprzedawcy w grze i szybko sprzedał niezwykle rzadki przedmiot. „NIE SPRZEDAWAJ TEGO!!! PROSZĘ NA MIŁOŚĆ WSZYSTKIEGO ŚWIĘTEGO,” Przeglądarka YouTube Ragnar błagał, ale bezskutecznie. „Jesteś idiotą” – dodał ze złością użytkownik Twitcha R__A__C__E.

READ  Były pisarz Gizmodo zmienił nazwisko na „Slackbot” i przez wiele miesięcy pozostawał niewykryty

Kano zaśmiał się pod nosem, słysząc reakcje widzów. „Stary, to 35 kawałków, to dobre… to dobre pieniądze” – powiedział ze śmiertelną powagą. Później w tym samym strumieniuUdawał, że nie wie, dlaczego sprzedaż była tak kontrowersyjna. „Dlaczego są na mnie źli, że sprzedałem Zoda, koleś? To 35-karatowe złoto. Nie rozumiem. W czym problem? Szczerze mówiąc, myślę, że powinienem być bardziej zły na ludzi, którzy trzymają runy Zoda”.

Jednak w innym miejscu transmisji Kano porzucił ten występ i wyraził pełne uznanie za to, co się właśnie wydarzyło. „Nie mogę uwierzyć, że to takie chore” – powiedział. „Hej, to moja pierwsza runa Zoda, stary. Teraz, kiedy ludzie zadają mi pytanie: «Jaka jest najgłośniejsza runa, jaką kiedykolwiek widziałeś podczas speedrunu?», w końcu mogę powiedzieć, że to Zod, stary”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *