STREFA WODY STILLOWEJ: Florida 4, Oklahoma State 2 – Młodzi miotacze łączą siły

Co się stało: Już w pierwszej minucie Gators objęli prowadzenie Jake’a ClementaNastępnie trzymaj je jako środki przeciwbólowe Franka Menendeza I Fishera Jamesona Rozstawiony z numerem 1 i gospodarz stanu Oklahoma zakończył w poniedziałkowe popołudnie turniej regionalny Stillwater (Okla.) z wynikiem 4:2. Trzecia drużyna Gators (32-28) wygrała cztery z pięciu meczów okręgowych i zemściła się za jedyną porażkę – porażkę w drugiej rundzie z Cowboys w piątkowy wieczór – dwoma zwycięstwami z rzędu nad Oklahoma State w niecałe 24 godziny. wyeliminować Kowbojów. Gracz obrony Ashtona Wilsona W trzeciej rundzie miał dwa solowe biegi. Michaela Robertsona Dodał singiel RBI na czwartym i Tylera Shelnutta W szóstym rzucie trafił solową bramkę, co zadecydowało o zdobyciu bramki przez Gators.

Gracz: Praworęczny Fishera Jamesonapo krótkim i nieefektywnym występie w niedzielnym meczu eliminacyjnym z Nebraską, w poniedziałek powrócił jako dominujący zawodnik. Jameson zastąpił Menendeza dwoma outami w szóstej rundzie i wycofał wszystkich 10 kowbojów, z którymi się mierzył, aby zanotować obronę i zapewnić Menendezowi pierwsze zwycięstwo w karierze.

Niesamowite statystyki: Pomocnik Wilson, który został dodany do składu pod koniec sezonu z powodu kontuzji, został mianowany MVP regionu. Trafił 0,429 (9 na 21) w Stillwater Regional po wejściu do turnieju NCAA, uderzając 0,231 (6 na 26) w ograniczonym czasie gry. Wilson zaliczył homer, trzy deble i pięć RBI, dzięki czemu Gators utrzymali sezon przy życiu.

W centrum uwagi: Główny trener Gators Kevina O’Sullivana Po niedzielnym zwycięstwie nad stanem Oklahoma powiedział, że jeśli Gators awansują, młodzi strzelcy będą musieli wzmocnić się. Sprawdzili to pole w poniedziałek, zaczynając od Clemente. Clemente, student pierwszego roku w czerwonej koszuli z Coral Springs, dopiero zaczynał swoją karierę po raz drugi i był w stanie zapewnić Gators 3 1/3 skutecznych rund, torując drogę Menendezowi i Jamesonowi, aby zrobili to samo.

READ  Dillon Brooks nazywa LeBrona Jamesa „starym” po zwycięstwie Grizzlies nad Lakers w drugim meczu:

Wilson, Ashton (2024 kontra stan Oklahoma)
Gracz obrony Ashtona Wilsona W poniedziałek zajmuje pierwsze miejsce dzięki swojemu singlowi. (zdjęcie: John Paternoster/Komunikacja UAA)

Kluczowy moment: Leworęczny zmiennik Menendez stanął w trudnej sytuacji, kiedy zastąpił startera Clemente jednym autem, a biegaczy na drugim i trzecim miejscu. Po dublecie RBI Gators objęli prowadzenie 2:1 Aidana Meoli W czwartej minucie Menendez zmierzył się z leworęcznym pałkarzem Colina Brueggemanna. Bruegemann wycofał wyskakujące okienko w prawym polu i Avery’ego Ortiza Piłka z lotu ptaka w lewo, utrzymując jednobiegowe prowadzenie Florydy. Menendez wyszedł z kolejnego zacięcia w piątej rundzie i to jego własna zasługa. Załadował bazy bez nikogo poza drużyną, a UF prowadził 3-1. Wycofał się z rywalizacji trzech ostatnich pałkarzy, a był to jedyny bieg, jaki zdobył w locie workowym. Menendez, student pierwszego roku z Miami, zaliczył rekordowe w karierze 2 i 3 rundy.

Cytat z notatki: „Jestem naprawdę wdzięczny za tę grupę graczy. Mieli wzloty i upadki przez cały rok, ale oczywiście nie ma to znaczenia teraz, gdy jesteśmy po sezonie”. — Wybitne dwukierunkowe krokodyle Jacka Calianone do ESPNU po poniedziałkowym zwycięstwie

Następny: Zespół Gators zmierzy się z szóstym w kraju Clemsonem w turnieju do trzech zwycięstw Clemson Super Regional na stadionie Kingsmoor w Clemson w Południowej Karolinie. Seria rozpoczyna się w piątek lub sobotę. Godziny i daty meczów zostaną ogłoszone przez NCAA. Clemson pokonał Coastal Carolina w Clemson Regional i po raz pierwszy od 14 lat awansował do zawodów ponadregionalnych.

Notabli

 • Gators występują w Super Regional po raz 12. w historii programu i 10. pod wodzą głównego trenera Kevina O’Sullivana.

  • To drugie z rzędu miejsce w drużynie Supers na Florydzie.

 • Floryda zdobyła swój 16. tytuł NCAA i 10. w erze O’Sullivana.
 • Floryda wystąpiła w 24. Finałach Regionalnych.

  • Floryda, która wystąpiła w 24 finałach regionalnych, zajęła drugie miejsce w SEC.
  • W każdym z ostatnich trzech sezonów Gators awansowali do finałów regionalnych.

 • Gators wygrali siedem z ostatnich ośmiu meczów play-off w turnieju NCAA.
 • Podczas swojego drugiego startu w sezonie (16 kwietnia przeciwko Jacksonville: 2,0 IP, 0 R, 2 H, 1 BB, 5 K) Clemente pozwolił tylko na jednego runa w ciągu 3 1/3 rund.

  • Został oskarżony o trzy dozwolone trafienia, trzy spacery i dwa strikeouty.

 • Floryda umieszczała rozgrywającego na bazie w każdej z pierwszych sześciu rund.
 • Shelnut zaliczył swój 14. home run, w tym pierwszy po sezonie, dzięki któremu awansował na szóste miejsce.
 • Caglianoni przedłużył swoją passę do 46 kolejnych konkursów.

  • Caglianoni strzelił bezpiecznie gola w 56 ze swoich 60 meczów, a we wszystkich rozgrywkach z wyjątkiem jednego dosięgał go bezpiecznie.

 • Wilson dał Gators prowadzenie 2:0 w trzeciej rundzie, po jednym trafieniu w piątym i szóstym rundzie w strefie.

  • Wilson uzyskał wynik 9 na 21 i zdobył tytuł Najbardziej Wartościowego Gracza w zawodach Stillwater Regional.

 • Jameson wykonał 3 1/3 doskonałych rund przy czterech trafieniach, aby zabezpieczyć obronę.
 • Dobra passa Florydy, obejmująca 139 meczów, jest trzecią najdłuższą w historii programu (od 27 maja 2022 r.).
 • Gators mają bilans 133-86 w turnieju NCAA.

  • UF ma bilans 90-52 w 39 meczach regionalnych NCAA.

 • Floryda ma obecnie bilans 4-5 w historii ze stanem Oklahoma (3-3 na wyjeździe).
 • Oficjalna frekwencja w poniedziałek wyniosła 4811 osób.
Zespół mistrzostw regionalnych NCAA Stillwater 2024

Regionalna drużyna wszystkich turniejów NCAA Baseball Stillwater 2024
C Iana Dougherty’ego ze stanu Oklahoma
1 b Jacka CalianoneFloryda
2 b Rhetta Stokesa w Nebrasce
3 b Dale’a ThomasaFloryda
SS Colby’ego SheltonaFloryda
LF Nolana Shubarta ze stanu Oklahoma
Siły koalicji Zach Erhardt, stan Oklahoma
RF Ashtona WilsonaFloryda
S Brandona Neely’egoFloryda
S Brian Holiday, stan Oklahoma
Dirhama Gabe’a Swansona, Nebraska
najlepszy gracz Ashtona WilsonaFloryda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *