Streszczenie „Tańca z gwiazdami”: [Spoiler] Wygrywa finał sezonu 31

Po 10 tygodniach, dziesiątkach pokazów i niezliczonych niezręcznych rozmowach na Skyboksie, Taniec z gwiazdamiSezon 1 jest dostępny na Disney+.

W pewnym sensie ujawnienie zwycięzcy sezonu 31 w poniedziałek było jak przypis podczas finału, który był również pełen emocjonalnych pożegnań z… Prezes Sądu Najwyższego Lynn Goodman i Wieloletnia zawodowa tancerka Sheryl Burkeobaj opuszczają serię po dołączeniu taniec w jego początkach.

Ale po wytarciu tych wszystkich łez, serial nadal miał do rozdania nagrodę Mirrorball Award, a czterej pozostali uczestnicy — Wayne Brady, Charlie D’Amelio, Shangela i Gabby Wendy — nadal mieli dwa nowe układy do wykonania na oczach sędziów i widzów głosów. Najpierw każda para ponownie przyjrzała się technice tanecznej, z którą wcześniej zmagała się na początku sezonu, a następnie duet ujawnił swoje długo oczekiwane występy w stylu dowolnym. Oto jak wypadły końcowe wyniki z poniedziałku:

Wayne’a Brady’ego i Whitney Carson
* Szybkie wyzdrowienia: 36 z 40
Styl dowolny: 40 na 40
Razem: 76 z 80

Charlie D’Amelio i Mark Ballas
* Odkupienie Jeffa: 40 na 40
* Styl dowolny: 40 na 40 (np facetto nic nie kosztuje)
Razem: 80 z 80

Szangela i Gleb Sawczenko
* Szybkie wyzdrowienia: 36 z 40
* Styl dowolny: 40 na 40 (i mężczyzna – że Bezpłatny! Gleb w chmurach!)
Razem: 76 z 80

Gabe Wendy i Val Chmerkovskiy
* Odkupienie Cha-Cha: 40 z 40
Styl dowolny: 40 na 40
Razem: 80 z 80

Potem, po dwóch godzinach zagłuszania, wyniki były po raz ostatni. Mistrzowie sezonu 31… Charlie i Marek! Gabe i Val są w tym roku wicemistrzami, Wayne i Whitney na trzecim miejscu, a Shangela i Gleeb na czwartym.

W takim razie oddaję go w twoje ręce! Czy zgadzasz się z poniedziałkowym wynikiem? Oceń 31 w naszej ankiecie poniżej, a następnie zostaw komentarz z pełną reakcją końcową!

READ  Córka Elona Muska legalnie zmienia imię i zrywa więzi z ojcem | Elona Muska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *